Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Ko Samet - informace

Hledáte zájezd na thajský ostrov Ko Samet? Ko Samet je nádherný ostrov v Thajsku, který nabízí krásné pláže, vodní aktivity a zábavu. Zájezdy na Ko Samet vás zavedou do této exotické destinace, která je ideální pro dovolenou. Ko Samet je proslulý svými bílými písečnými plážemi a teplým mořem. Pláže jsou ideální pro sluneční koupání, plavání a vodní sporty. Můžete si užít klid na odlehlých... Celý popis

Hledáte zájezd na thajský ostrov Ko Samet? Ko Samet je nádherný ostrov v Thajsku, který nabízí krásné pláže, vodní aktivity a zábavu. Zájezdy na Ko Samet vás zavedou do této exotické destinace, která je ideální pro dovolenou. Ko Samet je proslulý svými bílými písečnými plážemi a teplým mořem. Pláže jsou ideální pro sluneční koupání, plavání a vodní sporty. Můžete si užít klid na odlehlých plážích nebo se zapojit do zábavy a nočního života na pláži Sai Kaew.

 

Ko Samet, také známý jako Koh Samed, je krásný ostrov nacházející se v Thajsku na východním pobřeží Zálivu Thajského. Tento ostrov je známý svými písečnými plážemi, kristálově čistým mořem a relaxační atmosférou, což ho činí oblíbeným cílem pro dovolenou.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí na ostrově Ko Samet jsou jeho pláže. Ostrov nabízí několik krásných pláží, včetně Sai Kaew Beach, Ao Phai Beach a Ao Nuan Beach. Pláže jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty. Pláže na ostrově jsou čisté, klidné a obklopené palmami, což vytváří idylické prostředí pro relaxaci.

Ko Samet je také výborným místem pro šnorchlování a potápění. Pod hladinou moře můžete objevovat krásy korálových útesů a různé druhy mořského života. Mnoho potápěčských center nabízí výlety do okolních potápěčských lokalit.

Město Ko Samet je malé a klidné, s několika restauracemi a obchody s suvenýry. Většina ubytování je ve formě letovisek a bungalovů, které nabízejí pohodlné a relaxační prostředí.

Ko Samet je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají krásné pláže, relaxaci a klidnou dovolenou. Je to místo, kde se setkávají pláže, dobrodružství a pohodová atmosféra.

 

Mapa Ko Samet - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko