Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Ko Tao - informace

Hledáte zájezd na thajský ostrov Ko Tao? Ko Tao je známý svými nádhernými plážemi, bohatým podmořským životem a potápěčskými možnostmi. Zájezdy na Ko Tao vás zavedou do této exotické destinace, která je ideální pro milovníky vodních aktivit a přírodní krásy. Ko Tao je proslulý svými plážemi s bílým pískem a křišťálově čistým mořem. Pláže jsou ideální pro sluneční koupání, šnorchlování a... Celý popis

Hledáte zájezd na thajský ostrov Ko Tao? Ko Tao je známý svými nádhernými plážemi, bohatým podmořským životem a potápěčskými možnostmi. Zájezdy na Ko Tao vás zavedou do této exotické destinace, která je ideální pro milovníky vodních aktivit a přírodní krásy. Ko Tao je proslulý svými plážemi s bílým pískem a křišťálově čistým mořem. Pláže jsou ideální pro sluneční koupání, šnorchlování a potápění.

 

Ko Tao, známý také jako Turtle Island, je malebný ostrov nacházející se v Thajsku v Zálivu Thajském. Tento ostrov je známý svými bílými plážemi, úžasnými potápěčskými lokalitami a relaxační atmosférou, což ho činí populárním cílem pro dovolenou na pláži a potápění.

Jednou z hlavních atrakcí na ostrově Ko Tao jsou jeho pláže. Ostrov nabízí několik krásných pláží, jako je Sairee Beach, Chalok Baan Kao Beach a Freedom Beach, které jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty. Pláže jsou čisté, klidné a obklopené tropickou přírodou, což vytváří idylické prostředí pro relaxaci.

Ko Tao je také jedním z nejlepších míst na světě pro potápění. Ostrov nabízí nespočet potápěčských lokalit s úžasnými korálovými útesy a různými druhy mořského života. Mnoho potápěčských center nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé potápěče.

Město Mae Haad je hlavním městem ostrova a nabízí restaurace, bary, obchody a ubytování různých kategorií. Většina návštěvníků ostrova Ko Tao je spojena s potápěním, což dává ostrovu zvláštní atmosféru.

Ko Tao je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají krásné pláže, potápění a tropickou atmosféru. Je to místo, kde se setkávají dobrodružství pod hladinou moře, relaxace na pláži a krásné přírodní scenérie.

Mapa Ko Tao - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko