Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Ko Yao Yai - informace

Hledáte zájezd na thajský ostrov Ko Yao Yai? Ko Yao Yai je nádherný ostrov v Andamanském moři, který nabízí klidné prostředí, krásné pláže a možnosti pro odpočinek. Zájezdy na Ko Yao Yai vás zavedou do této exotické destinace, která je ideální pro relaxaci a dovolenou v ráji.   Ko Yao Yai je nádherný ostrov nacházející se v Thajsku v Andamanském moři, poblíž pobřeží Phang Nga. Tento ostrov je... Celý popis

Hledáte zájezd na thajský ostrov Ko Yao Yai? Ko Yao Yai je nádherný ostrov v Andamanském moři, který nabízí klidné prostředí, krásné pláže a možnosti pro odpočinek. Zájezdy na Ko Yao Yai vás zavedou do této exotické destinace, která je ideální pro relaxaci a dovolenou v ráji.

 

Ko Yao Yai je nádherný ostrov nacházející se v Thajsku v Andamanském moři, poblíž pobřeží Phang Nga. Tento ostrov je známý svou krásnou přírodou, tichými plážemi a relaxační atmosférou, což ho činí ideálním místem pro odpočinek a únik od rušného světa.

Jednou z nejvýznamnějších atrakcí na ostrově Ko Yao Yai jsou jeho pláže. Ostrov nabízí několik krásných pláží, jako je Lo Jak Beach, Klong Son Beach a Loh Pared Beach, které jsou ideální pro opalování, plavání a relaxaci. Pláže jsou klidné, čisté a obklopené tropickou přírodou, což vytváří idylické prostředí pro odpočinek.

Ko Yao Yai je také ideálním místem pro prozkoumání přírody. Můžete si vychutnat pěší túry po ostrově a objevovat krásy mangrovových lesů, palmových hájů a horských výhledů. Výlety na kajaku jsou také populárnou aktivitou pro průzkum okolních ostrovů a lagun.

Město na ostrově je malé a klidné, s několika restauracemi a obchody. Většina ubytování na ostrově je ve formě butikových resortů, které nabízejí pohodlí a klidnou atmosféru.

Ko Yao Yai je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají klid, přírodu a relaxaci. Je to místo, kde se setkávají krásné pláže, pěší túry a únik od stresu moderního světa.

 

Mapa Ko Yao Yai - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko