Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Koh Maak - informace

Hledáte zájezdy na Koh Maak? Tato tajemná thajská perla vám nabídne dovolenou, kterou budete vzpomínat po celý život. Koh Maak, známý svými nádhernými plážemi, azurovým mořem a neobvyklým klidem, je ideálním místem pro únik od každodenního shonu. Během pobytu na ostrově Koh Maak si můžete užít nezapomenutelné šnorchlování v korálových zátočinách, procházky v pralese plném exotického kvetoucího... Celý popis

Hledáte zájezdy na Koh Maak? Tato tajemná thajská perla vám nabídne dovolenou, kterou budete vzpomínat po celý život. Koh Maak, známý svými nádhernými plážemi, azurovým mořem a neobvyklým klidem, je ideálním místem pro únik od každodenního shonu. Během pobytu na ostrově Koh Maak si můžete užít nezapomenutelné šnorchlování v korálových zátočinách, procházky v pralese plném exotického kvetoucího flóry a ochutnávku tradiční thajské kuchyně. Koh Maak je zemí klidu a krásy, ideálním místem pro relaxaci a objevování krás tropického ráje.

 

Koh Mak, nacházející se v Thajsku, je skrytým pokladem v oblasti Thajského zálivu a patří mezi méně známé ostrovy této části světa. Tento ostrov nabízí vše, co si cestovatel může přát: nádherné pláže, křišťálově čisté vody, tropickou přírodu a pohodlné ubytování, což ho činí ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou.

Koh Mak je známý svými bílými písčitými plážemi, které jsou obklopeny bujnou zelení a kokosovými palmami. Pláže ostrova jsou ideálním místem pro slunění, koupání a šnorchlování. Mělké vody kolem ostrova jsou ideální pro začátečníky šnorchlování a potápění, a můžete zde objevit pestrou paletu korálů a mořského života.

Ostrov Koh Mak nabízí také možnost prozkoumávání svého vnitrozemí, kde se nachází kokosové plantáže, horská jezera a malé vesnice. Můžete si pronajmout kolo nebo skútr a projet se ostrovem, abyste objevili jeho krásu a autentický thajský život.

Pokud jde o ubytování, na ostrově najdete škálu možností, od luxusních resortů až po rodinné bungalovy. Místní kuchyně na ostrově je plná lahodných pokrmů, včetně čerstvých mořských plodů a tradičních thajských jídel.

Koh Mak je ideálním místem pro ty, kteří hledají odpočinek, relaxaci a možnost ponořit se do překrásné thajské přírody. S omezeným počtem návštěvníků si můžete užít klidnou dovolenou v neopakovatelném prostředí, které Koh Mak nabízí.

Mapa Koh Maak - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko