Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Krabi - informace

Hledáte zájezdy do Krabi? Tato malebná thajská provincie vás přivítá s úchvatnou přírodou a nádhernými plážemi. Krabi je známý svými skalnatými útesy, které se tyčí nad průzračnými vodami Andamanského moře, a také krásnými ostrůvky, jako jsou Phi Phi nebo Railay Beach. Můžete se těšit na šnorchlování, horolezectví, nebo jednoduše relaxaci na bílém písku. Místní kultura a tradiční thajská... Celý popis

Hledáte zájezdy do Krabi? Tato malebná thajská provincie vás přivítá s úchvatnou přírodou a nádhernými plážemi. Krabi je známý svými skalnatými útesy, které se tyčí nad průzračnými vodami Andamanského moře, a také krásnými ostrůvky, jako jsou Phi Phi nebo Railay Beach. Můžete se těšit na šnorchlování, horolezectví, nebo jednoduše relaxaci na bílém písku. Místní kultura a tradiční thajská kuchyně jsou také lákavé a zaručují nezapomenutelné dovolené. Krabi je zemí krásy a dobrodružství, kde se můžete nechat unášet magií tropického ráje.

 

Krabi je nádherný region na jižním pobřeží Thajska, známý svými impozantními vápencovými útesy, azurovým mořem, krásnými plážemi a přírodními divy. Tento region představuje jednu z nejpopulárnějších destinací pro cestovatele, kteří touží po kombinaci přírodní krásy, dobrodružství a klidu.

Krabi Town, hlavní město regionu, je výchozím bodem pro mnoho turistických aktivit. Zde můžete prozkoumat tradiční trhy, ochutnat lahodnou thajskou kuchyni a navštívit místní chrámy, jako je Wat Tham Sua s výhledem na útesy a moře.

Jedním z nejikoničtějších prvků Krabi jsou útesy Railay, které jsou vyhledávaným místem pro horolezce z celého světa. Tento skalnatý poloostrov je obklopen azurovým mořem a skýtá mnoho příležitostí k šnorchlování, potápění a kajakování. Můžete také podniknout trek kolem útesů a objevovat jeskyně a krásné výhledy.

Pro milovníky přírody nabízí Krabi mnoho možností pro dobrodružství v dechberoucím prostředí, včetně návštěvy národních parků, jako je národní park Than Bok Khorani, kde můžete vidět vodopády, jeskyně a překrásné tropické lesy.

Krabi má také řadu nádherných pláží, jako jsou Ao Nang, Klong Muang a Noppharat Thara, kde si můžete užít odpočinek, opalování a vodní sporty. Místní kuchyně je bohatá na čerstvé mořské plody a thajské speciality, a můžete si vychutnat večeři s výhledem na západ slunce nad Andamanským mořem.

Celý region Krabi je harmonií krásy přírody, dobrodružství a relaxace, což ho činí jednou z nejpozoruhodnějších a nejžádanějších destinací v jihovýchodní Asii.

Mapa Krabi - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko