Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Thajsko - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Thajska? Thajsko je nádhernou zemí v jihovýchodní Asii, která nabízí úchvatné pláže, kulturu, bohatství chutí a historii. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různé regiony a objevovat různé aspekty této země. Thajsko, oficiálně Království Thajsko, je jihovýchodní asijskou zemí ležící na poloostrově Indochina. Tato země je známá svými krásnými... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Thajska? Thajsko je nádhernou zemí v jihovýchodní Asii, která nabízí úchvatné pláže, kulturu, bohatství chutí a historii. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různé regiony a objevovat různé aspekty této země.

Thajsko, oficiálně Království Thajsko, je jihovýchodní asijskou zemí ležící na poloostrově Indochina. Tato země je známá svými krásnými plážemi, bohatou kulturou, tradičním thajským jídlem a historickými památkami.

Hlavním městem Thajska je Bangkok, což je pulzující metropole, která kombinuje tradiční thajskou kulturu s moderním životním stylem. Město je plné chrámů, trhů, luxusních obchodů a nočního života. Dalšími významnými městy jsou Chiang Mai, které je známé svými tradičními thajskými chrámy a kulturou, a Phuket, oblíbeným letoviskem na jihu země.

Thajsko nabízí působivou přírodu, včetně národních parků, hor, řek a pláží. Tato země je známá svými krásnými plážemi na Andamanském moři a Thajském zálivu. Oblasti, jako Phi Phi Islands, Phang Nga Bay a Krabi, lákají návštěvníky z celého světa. Vnitrozemí Thajska nabízí krásné horské krajiny, jako jsou pohoří Doi Inthanon a Khao Sok National Park.

Kulturní scéna Thajska je bohatá a různorodá. Tradiční thajská kultura je ovlivněna buddhismem a mnoha tradičními rituály a festivalemi. Thajský tanec a hudba jsou důležitou součástí místního umění, a země je známá svými tradičními thajskými masážemi a léčebnými praktikami.

Historie Thajska zahrnuje období království Sukhothai, Ayutthaya a Siam, a také dobu koloniální nadvlády. Thajsko bylo jednou z mála asijských zemí, které se vyhnuly koloniální nadvládě, a zachovalo si svou nezávislost. V moderní době se stalo oblíbenou turistickou destinací a globálním hráčem v oblasti turismu a mezinárodního obchodu.

Thajská kuchyně je proslulá po celém světě pro své chutě a rozmanité pokrmy. Tradiční thajská jídla zahrnují pad thai (směs rýže s vaječnými nudlemi a mořskými plody), zelený kari, pho (polévka s nudlemi), a mnoho druhů exotického ovoce. Sladké a kořeněné chutě jsou charakteristické pro thajskou kuchyni, která používá mnoho bylinek a koření.

Thajsko je oblíbenou turistickou destinací, která láká návštěvníky svými krásnými plážemi, kulturním dědictvím a tradičním thajským jídlem. Země nabízí možnosti pro dovolenou na pláži, prozkoumávání historických chrámů a klášterů, adrenalinové sporty, jako je potápění a trekking v horách. Thajsko je místem, kde se setkávají krása přírody, bohatá kultura a přátelské prostředí.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko