Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tunisko - Hammamet - informace

Hledáte zájezd do krásného tuniského letoviska Hammamet? Hammamet je jedním z nejpopulárnějších turistických destinací v Tunisku, které nabízí nádherné pláže, bohatou historii a přátelskou atmosféru. Zájezdy do Hammametu vás zavedou do této pohodové destinace, která je ideální pro dovolenou.   Hammamet je oblíbeným přímořským letoviskem, které se nachází na severovýchodním pobřeží Tuniska,... Celý popis

Hledáte zájezd do krásného tuniského letoviska Hammamet? Hammamet je jedním z nejpopulárnějších turistických destinací v Tunisku, které nabízí nádherné pláže, bohatou historii a přátelskou atmosféru. Zájezdy do Hammametu vás zavedou do této pohodové destinace, která je ideální pro dovolenou.

 

Hammamet je oblíbeným přímořským letoviskem, které se nachází na severovýchodním pobřeží Tuniska, poblíž hlavního města Tunisu. Toto krásné město má dlouhou historii jako destinace pro dovolenou a je známé svými nádhernými plážemi, tradičními trhy a historickými památkami.

Pláže v Hammametu jsou bílé a písečné, s teplými mořskými vodami, což z něj činí ideální místo pro opalování a koupání. Mnoho místních hotelů a letovisek má vlastní pláže a nabízí hostům výborné služby a vybavení.

Město Hammamet samo o sobě má starobylou medinu s úzkými uličkami, bílými domy a tradičními tržišti. Zde si můžete koupit místní výrobky, jako jsou keramika, suvenýry a tradiční tkaniny.

Jednou z hlavních atrakcí v Hammametu je historický hrad Kasbah, který byl postaven v 15. století a nabízí krásné výhledy na město a moře. Můžete také navštívit medinu ve sousedním městě Nabeul, která je známá svým tradičním trhem s keramikou a řemeslnými výrobky.

Kulinářská scéna v Hammametu je bohatá a nabízí tradiční tuniské pokrmy, jako je tajine, kuskus a různé rybí speciality. Můžete ochutnat místní kulinářské speciality v restauracích a kavárnách v medině.

Hammamet je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci krásných pláží, historie a kultury. Je to místo, kde se setkávají starověká atmosféra, moderní pohodlí a pohostinnost místního obyvatelstva.

Mapa Hammamet - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko