Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tunisko - Monastir - informace

Hledáte zájezd do malebného tuniského města Monastir? Monastir je nádherné přímořské město v Tunisku, které kombinuje krásné pláže, historii a kulturu. Zájezdy do Monastiru vás zavedou do této fascinující destinace, která je ideální pro dovolenou. Monastir je proslulá svými písečnými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání a odpočinek. Můžete si zde užít klidný čas na pláži a pozorovat... Celý popis

Hledáte zájezd do malebného tuniského města Monastir? Monastir je nádherné přímořské město v Tunisku, které kombinuje krásné pláže, historii a kulturu. Zájezdy do Monastiru vás zavedou do této fascinující destinace, která je ideální pro dovolenou. Monastir je proslulá svými písečnými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání a odpočinek. Můžete si zde užít klidný čas na pláži a pozorovat tyrkysovou vodu Středozemního moře.

 

Monastir je malebné město nacházející se na východním pobřeží Tuniska a je známé svými nádhernými plážemi, historií a kulturním dědictvím. Město je oblíbenou destinací pro turisty hledající dovolenou u moře s příležitostí prozkoumat bohatou tuniskou kulturu.

Jednou z hlavních atrakcí v Monastiru je Ribat, starodávná pevnost postavená v 8. století. Tato pevnost nabízí nádherné výhledy na město a moře a sloužila kdysi jako obranná stavba. Ribat byl také použit jako filmová kulisa ve filmu Monty Python a Svatý Grál.

Další významnou památkou v Monastiru je mauzoleum Habib Bourguiba, prvního prezidenta Tuniska, který sehrál klíčovou roli v nezávislosti země. Mauzoleum je impozantní stavbou a poskytuje pohled na život a dobu prezidenta.

Pláže v Monastiru jsou písečné a nabízejí ideální podmínky pro opalování a koupání. Mnoho letovisek a hotelů v této oblasti má přímý přístup k plážím a nabízí hostům výborné služby a vybavení.

Město Monastir má také malebnou medinu s úzkými uličkami, trhy a tradičními domy. Můžete si zakoupit místní výrobky, jako jsou tkaniny, keramika a suvenýry.

Kulinářská scéna v Monastiru je bohatá a nabízí tradiční tuniské pokrmy, jako je tajine, couscous a různé rybí speciality. Můžete ochutnat místní jídla v tradičních restauracích a kavárnách.

Monastir je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci historie, kultury a dovolené u moře. Je to místo, kde se setkávají historické památky, krásné pláže a autentická tuniská atmosféra.

Mapa Monastir - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko