Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tunisko - Sousse - informace

Hledáte zájezd do historického tuniského města Sousse? Sousse je fascinující destinace, která kombinuje bohatou historii, nádherné pláže a tradiční kulturu. Zájezdy do Sousse vás zavedou do tohoto pohodového přímořského města, které nabízí mnoho k vidění a zažití. Sousse je proslulá svými písečnými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání, odpočinek a vodní sporty. Můžete si zde užít... Celý popis

Hledáte zájezd do historického tuniského města Sousse? Sousse je fascinující destinace, která kombinuje bohatou historii, nádherné pláže a tradiční kulturu. Zájezdy do Sousse vás zavedou do tohoto pohodového přímořského města, které nabízí mnoho k vidění a zažití. Sousse je proslulá svými písečnými plážemi, které jsou ideální pro sluneční koupání, odpočinek a vodní sporty. Můžete si zde užít relaxaci na pláži a pozorovat krásné západy slunce nad Středozemním mořem.

Sousse je jedno z nejvýznamnějších historických měst na pobřeží Tuniska a zároveň moderní přímořské letovisko. Město je známé svými nádhernými plážemi, historií a bohatou kulturou, což ho činí oblíbeným cílem pro turisty.

Jednou z hlavních atrakcí v Sousse je jeho medina, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Medina Sousse je starobylé město s úzkými uličkami, trhy a tradičními domy. Můžete prozkoumat historické památky, jako je Velká mešita a pevnost Ribat, která nabízí impozantní výhled na město a moře.

Pláže v Sousse jsou písečné a rozkládají se podél Středozemního moře. Jsou ideální pro opalování, plavání a vodní sporty. Mnoho hotelů a letovisek nabízí hostům přístup k plážím a bazénům s vybavením.

Město samo o sobě je živé a nabízí mnoho možností pro nákupy, kulinářské dobrodružství a noční život. Můžete ochutnat tradiční tuniskou kuchyni v restauracích a kavárnách, a také si zakoupit místní výrobky na tržištích a v obchodech.

Kromě historie a pláží můžete navštívit i moderní atrakce, jako je medina medina Port El Kantaoui, která se nachází nedaleko a nabízí marina pro jachty, golfová hřiště a další zábavu.

Sousse je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci historie, pláží a moderního vybavení. Je to místo, kde se setkávají starověká atmosféra, krásné pláže a pohostinnost místního obyvatelstva.

Mapa Sousse - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko