Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Tunisko - Tabarka - informace

Hledáte zájezd do historického tuniského města Sousse? Sousse je fascinující destinace, která kombinuje bohatou historii, nádherné pláže a tradiční kulturu. Zájezdy do Sousse vás zavedou do tohoto pohodového přímořského města, které nabízí mnoho k vidění a zažití. Tabarka je malebné přímořské město a letovisko nacházející se na severozápadním pobřeží Tuniska, poblíž hranice s Alžírskem. Toto... Celý popis

Hledáte zájezd do historického tuniského města Sousse? Sousse je fascinující destinace, která kombinuje bohatou historii, nádherné pláže a tradiční kulturu. Zájezdy do Sousse vás zavedou do tohoto pohodového přímořského města, které nabízí mnoho k vidění a zažití.

Tabarka je malebné přímořské město a letovisko nacházející se na severozápadním pobřeží Tuniska, poblíž hranice s Alžírskem. Toto místo je známé svými nádhernými plážemi, přírodními krásami a bohatou historií.

Jednou z hlavních atrakcí v Tabarce je jeho nádherná pláž s jemným pískem a tyrkysovým mořem. Pláže jsou ideální pro opalování, koupání a vodní sporty. Mnoho letovisek a hotelů v této oblasti nabízí hostům prvotřídní služby a vybavení pro pohodlný pobyt.

Tabarka je také známá svými přírodními krásami. Můžete navštívit Les Aiguilles, což jsou skalní útvary a ostrůvky v moři, které jsou oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování. V okolí města se nachází i horská oblast s lesy a vodopády, což je ideální pro pěší turistiku a výlety.

Historické centrum města Tabarka je malebné a nabízí tradiční tuniskou atmosféru. Můžete navštívit starou medinu s úzkými uličkami, trhy a historickými památkami.

Kulinářská scéna v Tabarce je bohatá a nabízí tradiční tuniské pokrmy, jako je tajine, kuskus a ryby. Můžete ochutnat místní speciality v restauracích a kavárnách.

Tabarka je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou u moře, přírodu a historii. Je to místo, kde se setkávají krásné pláže, přírodní krásy a autentická tuniská kultura.

Mapa Tabarka - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko