Kamelya World Holiday Village hotel

Není mnoho resortů, kam se klienti vracejí každý rok.... Kamelya World Holiday Village mezi ně však jistě patří. Společně s hotely Kamelya World Selin a Kamelya World Fulya tvoří luxusní pohádkový resort Kamelya World, který jednoznačně patří již po řadu let mezi naše nejprodávanější kapacity na ...

1 400 zájezdů 1 248 last minute od 16 750 Kč

Popis hotelu ?

www.kamelyacollection.com

 
Není mnoho resortů, kam se klienti vracejí každý rok.... Kamelya World Holiday Village mezi ně však jistě patří. Společně s hotely Kamelya World Selin a Kamelya World Fulya tvoří luxusní pohádkový resort Kamelya World, který jednoznačně patří již po řadu let mezi naše nejprodávanější kapacity na Turecké riviéře. Celý prázdninový komplex se rozkládá na ploše o rozloze 240 000 m2.
 
Moderní pětihvězdičkové vilky v rozlehlé zahradě doporučujeme klientům všech věkových kategorií, zejména však rodinám s dětmi, které se díky široké škále sportovních a kulturních aktivit nebudou v tomto komplexu určitě nudit.
 
Celý komplex Kamelya World  prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí. Klienti mohou využívat všech služeb celého komplexu s řadou restaurací, bazénů, nákupní promenádou, bary, aquaparkem a dalšími rozmanitými službami.
 
Nádherná široká písečná pláž (kterou můžeme zařadit jednoznačně mezi ty nejkrásnější na riviéře) se nachází přímo u komplexu Kamelya World, od samotné vilové části je vzdálená cca 200 m zahradou.
 
Kamelya World garantuje víc než jen místo pro dovolenou. Se zájmem a nadšením připravuje pro své klienty širokou nabídku sportovních, kulturních i jiných zařízení a vybavení k zpříjemnění jejich pobytu. Do Kamelya World se klienti každoročně vracejí. Kdo byl zde jednou, bude zde chtít být i příště.
 
Poloha:
Kamelya World Holiday Village se nachází uprostřed celého areálu Kamelya World. Obklopena je krásnou kvetoucí zahradou, bazény, aquaparkem a dvěma hotelovými budovami Kamelya World Selin a Kamelya World Fulya. Nachází se v letovisku Side - Colakli, cca 500 m od centra s obchůdky, bary a restauracemi. Centrum historického městečka Side se nachází 8 km od resortu. Dopravu zajišťují taxi nebo dolmuše (místní hromadná doprava minibusy). Můžete se však i projít po promenádě, která vede podél pláže až do historického centra. Město Manavgat se nalézá cca 15 km od resortu a centrum největšího města na riviéře Antalya cca 65 km. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno cca 55 km a transfer trvá cca hodinu.
 
Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, Wi-Fi i po areálu na vybraných místech zdarma (všechna tři lobby (okolo recepce), u některých bazénů a pool barů, u Nazar Baru 24 hodin denně), internetová kavárna (v části Selin) za poplatek, výtahy, hlavní hotelová restaurace, 5 specializovaných restaurací v areálu komplexu – turecká, čínská, rybí, mexická a italská (je nutné provést rezervaci předem, 1 x za pobyt zdarma), 5 barů, snack bar, herna, konferenční místnosti, obchody (suvenýry, butik, obchod s koberci, zlatnictví), minimarket, kadeřnictví, lékař, půjčovna aut a motocyklů, půjčovna dětských kočárků, diskotéka a taneční večery s živou hudbou (v hotelu Selin)
V zahradě naleznete několik velkých bazénů, dětské bazény se skluzavkami pro nejmenší, relaxační bazén jen pro dospělé, obrovský aquapark s několika bazény pro všechny věkové kategorie, jeskyněmi a draky. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky u všech bazénů v resortu i na pláži zdarma.
 
Pro děti
Dětští animátoři připravují denně pro vaše děti zábavní a přitom bezpečné aktivity a programy. Prázdninový komplex disponuje 4 velkými bazény, několika dětskými bazény se skluzavkami (v aquaparku, před hotelem Fulya, před hlavní budovou hotelu Selin), dalšími několika dětskými bazénky roztroušenými po celém areálu. Dále zde naleznete několik moderně vybavených dětských hřišť.
Pro děti je samozřejmě připraven také bohatý výběr ativit uvnitř hotelu, od heren až po dětské restaurace. Nesmíme zapomenout na Kamelya World Mini Club. Animátoři nabízí během celého dne (10:00 – 12:00 a 14:30 – 16:30 hod) rozličné druhy zábavy pro děti od 4 do 12 let. Večer 20:00 – 20:30 hod následuje dětská diskotéka s programem. Klub pro teenagery 13-17 let je otevřen od července do srpna.

SPA Wellness centrum
V komplexu Kamelya World naleznete hned dvě velká, vyhlášená, luxusní SPA centra. V budově hotelu Kamelya World Fulya a před Kamelya World Selin. Jsou útočištěm pro Vaši mysl, tělo i duši. Vyzkoušet můžete vyhlášené turecké SPA rituály v Hamam. Všechny kůry jsou poskytovány s využitím produktů Babor a Sothis, které garantují, že u zde objevíte rajský klid a harmonii.
Zážitek z luxusního SPA v hotelích Selin a Fulya bude jistě tvořit jeden z nejúžasnějších zážitků z Vaší dovolené. Objevte umění relaxace na pobřeží Středozemního moře. Luxusní lázeňské služby zajisté omladí nejen Vaše tělo, ale i duši.
Pokud se zajímáte i o další lázeňské služby, v celém SPA centru se nachází 21 elegantně zařízených léčebných místností, které nabízí nejoblíbenější lázeňské procedury včetně masážních terapií, tělového peelingu, tělových zábalů, obličejových masek, koupacích terapií, péče o ruce a nohy.
Dále 2 sauny, krytý vyhřívaný bazén, VIP masážní místnost s jakuzzi a fitness centrum.
Nechte se zahalit příjemným aroma, ingrediencemi a prvotřídními službami.
 
U pláže před budovou Kamelya World Selin naleznete stylovou vilku, kde si můžete dopřát thajské masáže.
 
Sportovní aktivity
Naši klienti mají možnost zdarma vyzkoušet hodiny lukostřelby pod vedením odborného učitele. Poznáte, že jde o velmi zábavnou zajímavou volnočasovou aktivitu.
Dále jsou (samozřejmě zdarma) k dispozici 3 klimatizovaná fitness centra s nejmodernějším zařízením, 3 hřiště na plážový volejbal, 1 hřiště na plážový fotbal, hřiště na volejbal, hřiště na  basketbal, stolní tenis, šipky, střelba z pistole či pušky, aerobik a vodní gymnastika, sauna, turecké lázně (procedury za poplatek) a mnoho dalšího.
K dispozici je také celkem 7 tenisových kurtů (pět zdarma a dva za poplatek). Osvětlení za poplatek a vybavení za zálohu. Za poplatek máte možnost zúčastnit se i tenisových kurzů.
Za poplatek si můžete zahrát kulečník, bowling (v hotelu Selin), videohry nebo si půjčit jízdní kolo.
Na pláži je centrum vodních sportů. Zdarma je k dispozici windsurfing a katamarán (nutné předložit licenci pro surfování nebo plachtění), pro všechny potom šlapadla a kanoe. Za poplatek kurzy windsurfingu, katamaránu, parasailing, jízda na banánu, ringo, vodní lyžování, vodní skůtry a další.
Pro zájemce jsou k dispozici také potápěčské kurzy a půjčovna vybavení za poplatek. Potápěčské centrum najdete u pláže.
 
Zábava
Po celý den můžete sledovat nebo se zúčastnit zábavních animačních programů, sportovních soutěží a her pro dospělé i děti. Přes noc se můžete v amfiteátru Kamelya World zúčastnit různých show, hudebních, divadelních a jiných večerních programů. Kino Fulya je k dispozici denně. Promítání filmů pro děti i dospělé. Střídavě v různých jazykových verzích. TV Room Selin - velká společenská místnost je k dispozici 24 hodin denně a slouží zejména pro sledování aktuálních sportovních přenosů, čerstvých zpráv a případně filmů či seriálů (pro toho kdo si nenechá nic ujít…). Skvěle se můžete pobavit také na diskotéce v suterénu hotelu Selin s vynikajícím výběrem muziky. Za poplatek je k dispozici také herní koutek s biliárem, bowling, videohry a stolní hry.
 
Pláž:
Nádherná široká písečná pláž (kterou můžeme zařadit jednoznačně mezi ty nejkrásnější na riviéře) se nachází přímo u komplexu Kamelya World, od samotné vilové části je vzdálená cca 200 m zahradou.
Písek, písek a písek. Najít oblázek není zrovna lehký úkol.... Pozvolný vstup do moře. Lehátka, matrace, slunečníky i plážové osušky zdarma. Nemotorizované vodní sporty zdarma. U pláže hned několik barů a restaurací v rámci all inclusive. K dispozici také sprchy.
 
Ubytování:
Kamelya World Holiday Village tvoří 17 třípatrových a 11 dvoupatrových vilek nacházejících se po celém prázdninovém komplexu v krásné zahradě plné palem, kvetoucích keřů a květin. Celkem je v Kamelya World Holiday Village k dispozici 556 pokojů - 128 studií, 96 standardních pkojů, 275 DeLuxe pokojů, 20 suit se dvěmi ložnicemi a obývacím pokojem až pro 6 osob, 85 rodinných pokojů (jedna ložnice + obývací část). Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, satelitní televizí, minibarem, telefonem, balkonem a keramickou podlahou.
Pokoje Deluxe Room, Family Room a Suite Room se nacházejí v nových třípatrových vilách, nově postavených v roce 2008. Pokoje Standard Room a Studio Room se nachází převážně ve dvoupatrových vilách a prošli rekonstrukcí naposledy v roce 1999. Tyto dva typy starších pokojů jsou většinou pronajmuty na celou sezonu stálým klientům a proto jejich rezervaci provádíme jen na výslovné přání klientů.
Deluxe Room:
V části Kamelya World Holiday Village je k dispozici celkem 275 moderně zařízených pokojů De Luxe (25-39m2). Všechny pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, rozkládací pohovkou (sofa) a případně přistýlkou. Dále koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizace, SAT-TV, trezor, minibar, telefon a balkon nebo terasa. Podlaha je keramická. Ze všech pokojů je nádherný výhled do udržované kvetoucí zahrady. Internet zdarma je hostům k dispozici v lobby a u bazénů. Maximální obsazenost je 4 osoby (3+1).
Family Room (rodinný pokoj):
V části Kamelya World Holiday Village je k dispozici celkem 93 moderně zařízených rodinných pokojů (41m2). Skládají se vždy ze dvou místností. K vybavení patří manželská postel nebo možnost dvou oddělených lůžek a velké postele pro dvě osoby. Dále je zde koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizace, SAT-TV, trezor, minibar, telefon a balkon. Podlaha je keramická. Ze všech pokojů je nádherný výhled do udržované kvetoucí zahrady. Internet zdarma je hostům k dispozici v lobby a u bazénů. Maximální obsazenost jsou 4 osoby (4+0).
Suite Room (velký rodinný pokoj):
V části Kamelya World Holiday Village je k dispozici celkem 20 velkoryse řešených a moderně zařízených suit (103 m2). Každá má dvě ložnice (v každé manželská postel nebo možnost dvou oddělených lůžek ) a obývací pokoj. Každá ložnice je vybavena samostatnou koupelnou s vanou a WC, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, SAT-TV, trezorem, minibarem, telefonem a balkonem. Obývací pokoj je vybaven dvěma rozkládacími sedacími soupravami a velkou LCD TV. Dále je k dispozici další balkon, malá předsíňka a šatna. Podlaha je keramická. Ze všech pokojů je nádherný výhled do udržované kvetoucí zahrady. Internet zdarma je hostům k dispozici v lobby a u bazénů. Maximální obsazenost: 6 osob (4+2).
Standard Room (standartní pokoj):
V části Kamelya World Holiday Village je k dispozici je celkem 96 standardních pokojů (19m2) se sprchou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny dvěma standartními lůžky a případně přistýlkou. Dále individuální klimatizací, SAT TV, minibarem, telefonem, trezorem a balkonem. Podlaha je keramická. Maximální obsazenost pokoje: 3 osoby.
Studio Room:
V části Kamelya World Holiday Village je k dispozici celkem 128 studií (33 m2). Všechny pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, rozkládací pohovkou a případně rozkládací přistýlkou. Dále koupelnou se sprchou a WC, individuální klimatizací, SAT-TV, minibarem, telefonem, trezorem a balkonem. Podlaha je keramická. Maximální obsazenost: 4 osoby (2+2).
 
Stravování
Ultra all inclusive
 
Ultra all inclusive
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, stolní víno podávané během oběda a večeře, zmrzlina během oběda a večeře v restauraci, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané dovozové alkoholické nápoje (whisky, bacardi, martini, tequila, campari) 24 hodin denně, bufet s výběrem čajů během večeře, denní doplňování minibaru (nealkoholické nápoje a pivo), pivnice a vinárna na pláži (03.05.–31.10.), večeře v jedné z 5 à la carte restaurací (turecká, italská, čínská, mexická a rybí) – nutná rezervace v období 10.05.–31.10., káva, svačiny ve snack baru, gril a gözleme (turecká specialita), WiFi internet v lobby, trezor na pokoji, vstup na diskotéku (hotel Selin), aquapark 01.05.–31.10. Klienti všech 3 hotelů mohou čerpat veškeré služby poskytované na půdě areálu Kamelya World (a uvedené v popise, bez ohledu na část, ve které jsou ubytováni). Snídaně, obědy a večeře se však podávají v té hotelové restauraci, kde jsou klienti ubytováni. Aquapark, tenisové kurty s osvětlením, stolní tenis, aerobic, plážový volejbal, denní a večerní animace, diskotéka v komplexu, bezmotorové vodní sporty - šlapadla, kánoe, windsurfing (pouze s licencí) a katamarán (pouze s licencí). Sauna, turecké lázně a fitness v hotelu Fulya. Na pokoji trezor, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, k dispozici plážové ručníky (za vratný depozit), matrace.

Poloha na mapě ?

Video

Kamelya World

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
01. 09. - 04. 09. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
24 378 Kč 18 040 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 10:45 - 14:40 / 15:35 - 17:45 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 10:45 - 14:40 / 15:35 - 17:45

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
01. 09. - 05. 09. 2022 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
27 851 Kč 20 610 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 10:45 - 14:40 / 17:30 - 19:40 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 10:45 - 14:40 / 17:30 - 19:40

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
01. 09. - 09. 09. 2022 Last minute 9 dní letecky Praha ultra all inclusive
38 256 Kč 28 310 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 18:00 - 21:55 / 22:45 - 00:55 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 18:00 - 21:55 / 22:45 - 00:55

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
01. 09. - 08. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Brno ultra all inclusive
38 256 Kč 28 310 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 10:20 - 13:55 / 14:45 - 16:35 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 10:20 - 13:55 / 14:45 - 16:35

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
01. 09. - 11. 09. 2022 Last minute 11 dní letecky Brno ultra all inclusive
48 202 Kč 35 670 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 10:20 - 13:55 / 15:55 - 17:45 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 10:20 - 13:55 / 15:55 - 17:45

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
01. 09. - 11. 09. 2022 Last minute 11 dní letecky Praha ultra all inclusive
48 202 Kč 35 670 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 10:45 - 14:40 / 15:35 - 17:45 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 10:45 - 14:40 / 15:35 - 17:45

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
02. 09. - 07. 09. 2022 Last minute 6 dní letecky Brno ultra all inclusive
27 851 Kč 20 610 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 11:15 - 14:50 / 22:20 - 00:10 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 11:15 - 14:50 / 22:20 - 00:10

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
02. 09. - 06. 09. 2022 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
27 851 Kč 20 610 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 12:05 - 16:00 / 17:15 - 19:25 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 12:05 - 16:00 / 17:15 - 19:25

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
02. 09. - 06. 09. 2022 Last minute 5 dní letecky Pardubice ultra all inclusive
27 851 Kč 20 610 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 18:30 - 22:15 / 14:55 - 16:55 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 18:30 - 22:15 / 14:55 - 16:55

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
02. 09. - 10. 09. 2022 Last minute 9 dní letecky Brno ultra all inclusive
38 108 Kč 28 200 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 11:15 - 14:50 / 23:05 - 00:55 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 11:15 - 14:50 / 23:05 - 00:55

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
02. 09. - 09. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Pardubice ultra all inclusive
38 108 Kč 28 200 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 18:30 - 22:15 / 15:40 - 17:40 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 18:30 - 22:15 / 15:40 - 17:40

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
02. 09. - 10. 09. 2022 Last minute 9 dní letecky Praha ultra all inclusive
38 108 Kč 28 200 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 19:30 - 23:25 / 00:15 - 02:25 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 19:30 - 23:25 / 00:15 - 02:25

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
02. 09. - 10. 09. 2022 Last minute 9 dní letecky Praha ultra all inclusive
38 108 Kč 28 200 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 18:35 - 22:30 / 23:15 - 01:25 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 18:35 - 22:30 / 23:15 - 01:25

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
03. 09. - 07. 09. 2022 Last minute 5 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
27 851 Kč 20 610 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 19:10 - 22:50 / 16:20 - 18:20 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 19:10 - 22:50 / 16:20 - 18:20

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
03. 09. - 07. 09. 2022 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
27 851 Kč 20 610 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 12:30 - 16:25 / 12:15 - 14:25 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 12:30 - 16:25 / 12:15 - 14:25

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
03. 09. - 11. 09. 2022 Last minute 9 dní letecky Praha ultra all inclusive
37 945 Kč 28 080 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 18:35 - 22:30 / 23:15 - 01:25 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 18:35 - 22:30 / 23:15 - 01:25

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
03. 09. - 10. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
37 945 Kč 28 080 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 19:10 - 22:50 / 16:30 - 18:20 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 19:10 - 22:50 / 16:30 - 18:20

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
04. 09. - 08. 09. 2022 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
27 851 Kč 20 610 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 10:50 - 14:45 / 15:30 - 17:40 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 10:50 - 14:45 / 15:30 - 17:40

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
04. 09. - 12. 09. 2022 Last minute 9 dní letecky Praha ultra all inclusive
37 797 Kč 27 970 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 18:35 - 22:30 / 23:15 - 01:25 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 18:35 - 22:30 / 23:15 - 01:25

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
04. 09. - 11. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
37 797 Kč 27 970 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 04:30 - 08:25 / 09:15 - 11:25 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 04:30 - 08:25 / 09:15 - 11:25

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
04. 09. - 11. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
37 797 Kč 27 970 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 10:50 - 14:45 / 15:35 - 17:45 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 10:50 - 14:45 / 15:35 - 17:45

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
04. 09. - 11. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
37 797 Kč 27 970 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 11:20 - 15:15 / 16:05 - 18:15 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 11:20 - 15:15 / 16:05 - 18:15

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
05. 09. - 08. 09. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
23 905 Kč 17 690 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 12:45 - 16:40 / 15:30 - 17:40 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby
Let: 12:45 - 16:40 / 15:30 - 17:40

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
05. 09. - 08. 09. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
24 378 Kč 18 040 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 12:45 - 16:40 / 15:30 - 17:40 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 12:45 - 16:40 / 15:30 - 17:40

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
06. 09. - 09. 09. 2022 Last minute 4 dny letecky Pardubice ultra all inclusive
24 229 Kč 17 930 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji Celý popisek
Let: 17:45 - 21:30 / 15:40 - 17:40 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji
Let: 17:45 - 21:30 / 15:40 - 17:40

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-22.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Disko bar: 23.00-02.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 středozemní po předchozí rezervaci 1× za pobyt (v délce min.7 nocí), Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.

Další používané názvy

 • Hotel Kamelya Ayishen K Club
 • Hotel Kamelya K Club
 • Hotel Kamelya K Club pokoje Superior
 • Hotel Kamelya World
 • Kamelya Aishen K Club
 • Kamelya Aishen K Club - Rodinný Pokoj
 • Kamelya Collection Aishen K Club
 • Kamelya Collection K Club
 • Kamelya De Luxe
 • Kamelya Deluxe
 • KAMELYA HOLIDAY VILLAGE
 • Kamelya K Club
 • Kamelya K Club - Rodinný Pokoj
 • Kamelya K-Club
 • Kamelya Standard
 • Kamelya Studia
 • Kamelya World Holiday Village
 • Kamelya World Holiday Village - Rodinný Pokoj
 • Turecko (exclusive)-Kamelya Holiday Village, Turecko - Side

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a  (naproti poště)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko