Kamelya World Selin hotel

Není mnoho resortů, kam se klienti vracejí každý rok.... Kamelya World Selin mezi ně však jistě patří. Společně s hotelem Kamelya World Fulya a vilovou částí Kamelya World Holiday Village tvoří luxusní pohádkový resort Kamelya World, který jednoznačně patří již po řadu let mezi naše nejprodávanější ...

673 zájezdů 585 last minute od 16 690 Kč

Popis hotelu ?

www.kamelyacollection.com

Není mnoho resortů, kam se klienti vracejí každý rok.... Kamelya World Selin mezi ně však jistě patří. Společně s hotelem Kamelya World Fulya a vilovou částí Kamelya World Holiday Village tvoří luxusní pohádkový resort Kamelya World, který jednoznačně patří již po řadu let mezi naše nejprodávanější kapacity na turecké riviéře. Celý prázdninový komplex se rozkládá na ploše o rozloze 240 000 m2.
 
Moderní pětihvězdičkový hotel Kamelya World Selin je z celého komplexu Kamelya World nejblíže pláži se zlatavým a jemným pískem. Ubytování je možné v hlavní hotelové budově, třípatrových terasových domcích v blízkosti relaxačního bazénu či plážových bungalovech s vlastní předzahrádkou a lehátky přímo u pláže.
 
Celý komplex Kamelya World prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí. Klienti mohou využívat všech služeb celého komplexu s řadou restaurací, bazénů, nákupní promenádou, bary, aquaparkem a dalšími rozmanitými službami.
 
Nádherná široká písečná pláž (kterou můžeme zařadit jednoznačně mezi ty nejkrásnější na riviéře) se nachází přímo u komplexu Kamelya World.
 
Kamelya World garantuje víc než jen místo pro dovolenou. Se zájmem a nadšením připravuje pro své klienty širokou nabídku sportovních, kulturních i jiných zařízení a vybavení k zpříjemnění jejich pobytu. Do Kamelya World se klienti každoročně vracejí. Kdo byl zde jednou, bude zde chtít být i příště.
Poloha:
Nejexklusivnější část celého komplexu Kamelya World je určitě část Kamelya World Selin. Uspokojí jistě i náročné klienty. Celoročně otevřený moderní pětihvězdičkový hotel umístěný přímo na pláži. Kamelya World Selin se nachází v letovisku Side - Colakli, cca 500 m od centra s obchůdky, bary a restauracemi. Centrum historického městečka Side se nachází 8 km od resortu. Dopravu zajišťují taxi nebo dolmuše (místní hromadná doprava minibusy). Můžete se však i projít po promenádě, která vede podél pláže až do historického centra. Město Manavgat se nalézá cca 15 km od resortu a centrum největšího města na riviéře Antalya cca 65 km. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno cca 55 km a transfer trvá cca hodinu.
 
Vybavení:
Kamelya World Selin je tvořen hlavní hotelovou budovou z roku 1992 (kompletní generální rekonstrukce 2008) nacházející se přímo u pláže. V šestipatrové budově je celkem 222 pokojů typu Standard Room, Family Room a Suite Room. K dispozici je i pět výtahů. Další typ pokojů je 32 Beach Houses – plážových domků postavených přímo na písčité pláži, okolo kterých vede 8 km dlouhá promenáda po pláži až do historického centra Side. Posledním, nejnovějším typem ubytování jsou čtyři čtyřpatrové terasovité vily přímo u relaxačního bazénu otevřené v roce 2009. V těchto nádherných vilách ve stylu 1000 a 1 noc s bezpočtem věžiček se nacházejí pokoje Terrace Houses a Terrace Family Houses.
Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi zdarma, Wi-Fi i po areálu na vybraných místech zdarma (všechna tři lobby (okolo recepce), u některých bazénů a pool barů, u Nazar Baru 24 hodin denně), internetová kavárna za poplatek, výtahy, hlavní hotelová restaurace, 5 specializovaných restaurací v areálu komplexu – turecká, čínská, rybí, mexická a italská (je nutné provést rezervaci předem, 1 x za pobyt zdarma), 5 barů, snack bar, herna, konferenční místnosti, obchody (suvenýry, butik, obchod s koberci, zlatnictví), minimarket, kadeřnictví, lékař, půjčovna aut a motocyklů, půjčovna dětských kočárků, diskotéka a taneční večery s živou hudbou.
Přímo před budovou Selin najdete velký bazén a dětský bazén se skluzavkami pro nejmenší, další bazény pro dospělé i nejmenší děti v části Kamelya World Holiday Village a Kamelya World Fulya, relaxační bazén jen pro dospělé, obrovský aquapark s několika bazény pro všechny věkové kategorie, jeskyněmi a draky. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky u všech bazénů v resortu i na pláži zdarma.
 
Pro děti
Dětští animátoři připravují denně pro vaše děti zábavní a přitom bezpečné aktivity a programy. Prázdninový komplex disponuje 4 velkými bazény, několika dětskými bazény se skluzavkami (v aquaparku, před hotelem Fulya, před hlavní budovou hotelu Selin), dalšími několika dětskými bazénky roztroušenými po celém areálu. Dále zde naleznete několik moderně vybavených dětských hřišť.
Pro děti je samozřejmě připraven také bohatý výběr ativit uvnitř hotelu, od heren až po dětské restaurace. Nesmíme zapomenout na Kamelya World Mini Club. Animátoři nabízí během celého dne (10:00 – 12:00 a 14:30 – 16:30 hod) rozličné druhy zábavy pro děti od 4 do 12 let. Večer 20:00 – 20:30 hod následuje dětská diskotéka s programem. Klub pro teenagery 13-17 let je otevřen od července do srpna.

SPA Wellness centrum
V komplexu Kamelya World naleznete hned dvě velká vyhlášená luxusní SPA centra. V budově hotelu Kamelya World Fulya a před Kamelya World Selin. Jsou útočištěm pro Vaši mysl, tělo i duši. Vyzkoušet můžete vyhlášené turecké SPA rituály v Hamam. Všechny kůry jsou poskytovány s využitím produktů Babor a Sothis, které garantují, že u zde objevíte rajský klid a harmonii.
Zážitek z luxusního SPA v hotelích Selin a Fulya bude jistě tvořit jeden z nejúžasnějších zážitků z Vaší dovolené. Objevte umění relaxace na pobřeží Středozemního moře. Luxusní lázeňské služby zajisté omladí nejen Vaše tělo, ale i duši.
Pokud se zajímáte i o další lázeňské služby, v celém SPA centru se nachází 21 elegantně zařízených léčebných místností, které nabízí nejoblíbenější lázeňské procedury včetně masážních terapií, tělového peelingu, tělových zábalů, obličejových masek, koupacích terapií, péče o ruce a nohy.
Dále 2 sauny, krytý vyhřívaný bazén, VIP masážní místnost s jakuzzi a fitness centrum.
Nechte se zahalit příjemným aroma, ingrediencemi a prvotřídními službami.
 
U pláže před budovou Kamelya World Selin naleznete stylovou vilku, kde si můžete dopřát thajské masáže.
 
Sportovní aktivity
Naši klienti mají možnost zdarma vyzkoušet hodiny lukostřelby pod vedením odborného učitele. Poznáte, že jde o velmi zábavnou zajímavou volnočasovou aktivitu.
Dále jsou (samozřejmě zdarma) k dispozici 3 klimatizovaná fitness centra s nejmodernějším zařízením, 3 hřiště na plážový volejbal, 1 hřiště na plážový fotbal, hřiště na volejbal, hřiště na basketbal, stolní tenis, šipky, střelba z pistole či pušky, aerobik a vodní gymnastika, sauna, turecké lázně (procedury za poplatek) a mnoho dalšího.
K dispozici je také celkem 7 tenisových kurtů (pět zdarma a dva za poplatek). Osvětlení za poplatek a vybavení za zálohu. Za poplatek máte možnost zúčastnit se i tenisových kurzů.
Za poplatek si můžete zahrát kulečník, bowling (v hotelu Selin), videohry nebo si půjčit jízdní kolo.
Na pláži je centrum vodních sportů. Zdarma je k dispozici windsurfing a katamarán (nutné předložit licenci pro surfování nebo plachtění), pro všechny potom šlapadla a kanoe. Za poplatek kurzy windsurfingu, katamaránu, parasailing, jízda na banánu, ringo, vodní lyžování, vodní skůtry a další.
Pro zájemce jsou k dispozici také potápěčské kurzy a půjčovna vybavení za poplatek. Potápěčské centrum najdete u pláže.

Zábava
Po celý den můžete sledovat nebo se zúčastnit zábavních animačních programů, sportovních soutěží a her pro dospělé i děti. Přes noc se můžete v amfiteátru Kamelya World zúčastnit různých show, hudebních, divadelních a jiných večerních programů. Kino Fulya je k dispozici denně. Promítání filmů pro děti i dospělé. Střídavě v různých jazykových verzích. TV Room Selin - velká společenská místnost je k dispozici 24 hodin denně a slouží zejména pro sledování aktuálních sportovních přenosů, čerstvých zpráv a případně filmů či seriálů (pro toho kdo si nenechá nic ujít…). Skvěle se můžete pobavit také na diskotéce v suterénu hotelu Selin s vynikajícím výběrem muziky. Za poplatek je k dispozici také herní koutek s biliárem, bowling, videohry a stolní hry.
 
Pláž:
Nádherná široká písečná pláž (kterou můžeme zařadit jednoznačně mezi ty nejkrásnější na riviéře) se nachází přímo před hotelem Kamelya World Selin.
Písek, písek a písek. Najít oblázek není zrovna lehký úkol.... Pozvolný vstup do moře. Lehátka, matrace, slunečníky i plážové osušky zdarma. Nemotorizované vodní sporty zdarma. U pláže hned několik barů a restaurací v rámci all inclusive. K dispozici také sprchy.
 
Ubytování:
Nejexklusivnější část celého komplexu je určitě část Kamelya World Selin. Kamelya World Selin je tvořen hlavní hotelovou budovou z roku 1992 (kompletní generální rekonstrukce 2008) nacházející se přímo u pláže. V šestipatrové budově je celkem 222 pokojů typu Standard Room, Family Room a Suite Room. K dispozici je i pět výtahů. Další typ pokojů je 32 Beach Houses – plážových domků postavených přímo na písčité pláži, okolo kterých vede 8 km dlouhá promenáda po pláži až do historického centra Side.
Posledním, nejnovějším typem ubytování jsou čtyři čtyřpatrové terasovité vily přímo u relaxačního bazénu otevřené v roce 2009. V těchto nádherných vilách ve stylu 1000 a 1 noc s bezpočtem věžiček se nacházejí pokoje Terrace Houses a Terrace Family Houses.
 
Standard Room (standartní pokoj):
Hotel Kamelya World Selin nabízí 204 standartních pokojů (26 m2) zařízených moderním nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a případně přistýlkou. Dále koupelnou s vanou a WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy a čaje, telefon, satelitní LCD televizor, připojení na internet, minibar, trezor, centrální klimatizace klimatizací s individuálním ovládáním a balkon. Většina pokojů nabízí nádherný výhled na Středozemní moře. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 osoby. Dva pokoje jsou speciálně upraveny pro handicapované osoby. K dispozici jsou též nekuřácké pokoje.
Sea View Room (pokoj s výhledem na moře):
Stejně zařízený jako standard Room, nádherný výhled na moře.
Family Room (rodinný pokoj):
Hotel Kamelya World Selin disponuje celkem 6 rodinnými pokoji (58 m2) se dvěma oddělenými ložnicemi (manželská postel – oddělitelná lůžka, dvě klasické postele a sofa jako přistýlka) a jedním obývacím pokojem a koupelnou s vanou a WC. K dalšímu vybavení pokoje patří vysoušeč vlasů, zrcadlo, konvice pro přípravu čaje a kávy, telefon, LCD televizor, internetové připojení, minibar, trezor, centrální klimatizace klimatizací s individuálním ovládáním a balkon. Maximální obsazenost pokoje je 5 osob.
Suite Room (Rodinná suita):
Hotel Kamelya World Selin má k dispozici 18 moderně zařízených rodinných suit (58 m2). Každá suita je vybavena dvěma ložnicemi (manželská postel – oddělitelná lůžka, dvě klasické postele a sofa jako přistýlka) a obývacím pokojem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, konvicí na přípravu čaje a kávy, telefonem, internetovou přípojkou, minibarem, trezorem, centrální klimatizací s individuálním ovládáním a balkonem. Ze všech pokojů je nádherný výhled na moře. Maximální obsazenost pokoje: 5 osob.
Beach Houses (Plážové domky):
Přímo na pláži je umístěno 32 plážových domků (34 m2). Všechny disponují manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, sofa a případně přistýlkou. Dále koupelnou s vanou a WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, konvicí pro přípravu čaje a kávy, telefonem, LCD televizí, minibarem, trezorem, individuálně řízenou klimatizací a terasou. Podlaha je keramická. Všechny pokoje mají výhled na moře a zahradní terasu se zahradním nábytkem, lehátky a slunečníkem. Maximální obsazenost jednoho domku jsou 3 osoby.
Terrace Houses (čtyřpatrové vilky):
24 pokojů (40 m2) v terasových vilkách se nachází přímo u relaxačního bazénu. Všechny jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a případně přistýlkou, koupelnou s vanou a WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, konvicí pro přípravu čaje a kávy, telefonem, LCD televizí, minibarem, trezorem, individuální klimatizací, a terasou. Podlaha je keramická nebo laminátová. Maximální obsazenost: 3 osoby.
Terrace Family Houses (čtyřpatrové vilky – rodinné pokoje):
24 pokojů (53 m2) v terasových vilkách se nachází přímo u relaxačního bazénu.Všechny disponují dvěma pokoji (manželská postel – oddělitelná lůžka a dvě klasické postele), koupelnou s vanou i sprchou a WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, konvicí pro přípravu čaje a kávy, telefonem, trezorem, LCD televizí, minibarem, individuálně řízenou klimatizací a terasou. Podlaha je keramická nebo laminátová. Maximální obsazenost: 4 osoby.
 
Stravování
Ultra all inclusive
 
Ultra all inclusive
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, stolní víno podávané během oběda a večeře, zmrzlina během oběda a večeře v restauraci, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané dovozové alkoholické nápoje (whisky, bacardi, martini, tequila, campari) 24 hodin denně, bufet s výběrem čajů během večeře, denní doplňování minibaru (nealkoholické nápoje a pivo), pivnice a vinárna na pláži (03.05.–31.10.), večeře v jedné z 5 à la carte restaurací (turecká, italská, čínská, mexická a rybí) – nutná rezervace v období 10.05.–31.10., káva, svačiny ve snack baru, gril a gözleme (turecká specialita), WiFi internet v lobby, trezor na pokoji, vstup na diskotéku (hotel Selin), aquapark 01.05.–31.10. Klienti všech 3 hotelů mohou čerpat veškeré služby poskytované na půdě areálu Kamelya World (a uvedené v popise, bez ohledu na část, ve které jsou ubytováni). Snídaně, obědy a večeře se však podávají v té hotelové restauraci, kde jsou klienti ubytováni. Aquapark, tenisové kurty s osvětlením, stolní tenis, aerobic, plážový volejbal, denní a večerní animace, diskotéka v komplexu, bezmotorové vodní sporty - šlapadla, kánoe, windsurfing (pouze s licencí) a katamarán (pouze s licencí). Sauna, turecké lázně a fitness v hotelu Fulya. Na pokoji trezor, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, k dispozici plážové ručníky (za vratný depozit), matrace.

Poloha na mapě ?

Video

Kamelya World

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
17. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 11 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
67 186 Kč 50 390 Kč -25% Detaily

Pobytové

Základní cena: - dospělý - pevné lůžko, ultra all in.. Celý popisek
V ceně zájezdu je zahrnuto: - letecká přeprava včetně.. Celý popisek
Základní cena: - dospělý - pevné lůžko, ultra all inclusive
V ceně zájezdu je zahrnuto:
- letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
- transfery do pobytového místa a zpět
- ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
- česky/slovensky mluvící delegát
- pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
- volitelné doplňkové služby
- doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt - doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt - doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 29. 10. 2021. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 10. 2021.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
17. 08. - 27. 08. 2022 Last minute 11 dní letecky Brno ultra all inclusive
67 186 Kč 50 390 Kč -25% Detaily

Pobytové

Základní cena: - dospělý - pevné lůžko, ultra all in.. Celý popisek
V ceně zájezdu je zahrnuto: - letecká přeprava včetně.. Celý popisek
Základní cena: - dospělý - pevné lůžko, ultra all inclusive
V ceně zájezdu je zahrnuto:
- letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
- transfery do pobytového místa a zpět
- ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
- česky/slovensky mluvící delegát
- pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
- volitelné doplňkové služby
- doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt - doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt - doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 29. 10. 2021. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 10. 2021.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
18. 08. - 25. 08. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
51 586 Kč 38 690 Kč -25% Detaily

Pobytové

Základní cena: - dospělý - pevné lůžko, ultra all in.. Celý popisek
V ceně zájezdu je zahrnuto: - letecká přeprava včetně.. Celý popisek
Základní cena: - dospělý - pevné lůžko, ultra all inclusive, 7 nocí
V ceně zájezdu je zahrnuto:
- letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
- transfery do pobytového místa a zpět
- ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
- česky/slovensky mluvící delegát
- pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
- volitelné doplňkové služby
- doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt - doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt - doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 29. 10. 2021. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 10. 2021.

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.
21. 08. - 25. 08. 2022 Last minute 5 dní letecky Brno ultra all inclusive
22 190 Kč Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 11:30 - 15:05 / 14:45 - 16:35 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby - boční výhled na moře
Let: 11:30 - 15:05 / 14:45 - 16:35

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), dětský bufet, dietní bufet, 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 turecká, po předchozí rezervaci, 1× za pobyt, Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
23. 08. - 26. 08. 2022 Last minute 4 dny letecky Ostrava ultra all inclusive
26 202 Kč 19 390 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 05:00 - 08:40 / 09:25 - 11:15 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby - boční výhled na moře
Let: 05:00 - 08:40 / 09:25 - 11:15

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), dětský bufet, dietní bufet, 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 turecká, po předchozí rezervaci, 1× za pobyt, Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
27. 08. - 03. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Brno ultra all inclusive
54 120 Kč 48 708 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
27. 08. - 03. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
54 120 Kč 48 708 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
28. 08. - 04. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
55 544 Kč 49 990 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
29. 08. - 05. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Brno ultra all inclusive
52 877 Kč 47 590 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
29. 08. - 07. 09. 2022 Last minute 10 dní letecky Brno ultra all inclusive
64 766 Kč 58 290 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
31. 08. - 07. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
52 877 Kč 47 590 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
31. 08. - 10. 09. 2022 Last minute 11 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
70 211 Kč 63 190 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
03. 09. - 10. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
48 322 Kč 43 490 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
03. 09. - 10. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Brno ultra all inclusive
48 322 Kč 43 490 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
04. 09. - 07. 09. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
28 215 Kč 22 290 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 3-4 osoby (T.. Celý popisek
Let: 19:10 - 23:05 / 16:35 - 18:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 3-4 osoby (Terrace rodinný pokoj)
Let: 19:10 - 23:05 / 16:35 - 18:50
04. 09. - 07. 09. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
28 848 Kč 22 790 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (T.. Celý popisek
Let: 19:10 - 23:05 / 16:35 - 18:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Terace pokoj)
Let: 19:10 - 23:05 / 16:35 - 18:50
04. 09. - 08. 09. 2022 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
33 405 Kč 26 390 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (T.. Celý popisek
Let: 19:10 - 23:05 / 09:25 - 11:35 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Terace pokoj)
Let: 19:10 - 23:05 / 09:25 - 11:35
05. 09. - 08. 09. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
24 986 Kč 18 490 Kč -26% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 12:45 - 16:40 / 15:30 - 17:40 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby
Let: 12:45 - 16:40 / 15:30 - 17:40

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.30 snídaně formou bufetu, 12.30-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), dětský bufet, dietní bufet, 00.00-02.30 noční občerstvení (hotel Fulya), 03.30-06.30 brzká snídaně (hotel Fulya), Lobby bar: 09.00-24.00, Bar u bazénu: 09.00-24.00, Plážový bar: 10.00-18.00, Snack bar: 12.00-17.00 lehké občerstvení, U všech barů nealkoholické a alkoholické nápoje (vše místní výroby a vybrané importované nápoje, rozlévané), Patisserie: 10.30-18.00 zákusky, Gözleme: 10.30-16.00 (hotel Selin a K Club), Frozen bar: 11.00-18.00 nealkoholické nápoje a zmrzlina, Cafe house: 11.00-18.00 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Restaurace s obsluhou: 19.00-21.00 turecká, po předchozí rezervaci, 1× za pobyt, Upozornění: V restauracích je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit.
05. 09. - 08. 09. 2022 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
28 848 Kč 22 790 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (T.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 09:25 - 11:35 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Terace pokoj)
Let: 11:50 - 15:45 / 09:25 - 11:35
05. 09. - 12. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Brno ultra all inclusive
51 877 Kč 46 690 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
05. 09. - 17. 09. 2022 Last minute 13 dní letecky Brno ultra all inclusive
80 433 Kč 72 390 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
06. 09. - 13. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
51 655 Kč 46 490 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
06. 09. - 15. 09. 2022 Last minute 10 dní letecky Praha ultra all inclusive
63 100 Kč 56 790 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
06. 09. - 16. 09. 2022 Last minute 11 dní letecky Praha ultra all inclusive
68 766 Kč 61 890 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu
07. 09. - 14. 09. 2022 Last minute 8 dní letecky Ostrava ultra all inclusive
51 433 Kč 46 290 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a ve.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - rodinný pokoj
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, pozdní večeře, noční svačina, lehké občerstvení během dne. Neomezená konzumace nealkoholických a vybraných místních alkoholických nápojů 24 hodin denně (lze čerpat v místech a časech určených hotelem).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Bratislava - Antalya - Bratislava vč. poplatků
letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu

Další používané názvy

 • Kamelya Collection Sentido Selin
 • Kamelya Selin
 • Kamelya Selin Hotel
 • Kamelya World Selin
 • Lti Kamelya Selin
 • SELIN
 • Sentido Kamelya Selin
 • Sentido Selin Hotel - Kamelya Collection

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a  (naproti poště)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko