Royal Taj Mahal Hotel hotel

Royal Taj Mahal Hotel je postaven na ploše 40.000 metrů čtverečních a byl otevřen v 15 června 2015. Royal Taj Mahal Hotel je unikátní luxusní resort s klidnou atmosférou, nádhernými zahradami, zlatou písečnou pláží s až dojemnou modrou vodou Středozemního moře. Obrovský bazénový komplex o objemu 2 ...

864 zájezdů 382 last minute od 11 357 Kč

Popis hotelu ?

www.royaltajmahal.com

Royal Taj Mahal Hotel je postaven na ploše 40.000 metrů čtverečních a byl otevřen v 15 června 2015. Royal Taj Mahal Hotel je unikátní luxusní resort s klidnou atmosférou, nádhernými zahradami, zlatou písečnou pláží s až dojemnou modrou vodou Středozemního moře. Obrovský bazénový komplex o objemu 2 700 m2 a dětské bazény. Fascinující architektonický design. Mini Club, který tvoří dětská hřiště, bazény se skluzavkami a lunapark.
Royal Taj Mahal Hotel patří do vyhlášené skupiny Stone Group Hotels (mimo jiné hotely Royal Alhambra Palace, Royal Dragon, Royal Wings, Royal Holiday Palace, Royal Adam & Eve).
Royal Taj Mahal Hotel poskytuje komfortní dovolenou pro rodiny s dětmi.

Poloha:
Royal Taj Mahal Hotel se nachází v části Side Evrenseki, ve vzdálenosti 5 km od historického centra Side, 10 km od centra města Manavgat a 48 km od mezinárodního letiště Antalya.
Vybavení:
Royal Taj Mahal Hotel 450 pokojů a suite, 6 pater a 9 výtahů. K dispozici vstupní hala s recepcí, zdarma Wi-Fi připojení ve vstupní hale, vysokorychlostní Wi-Fi připojení v celém areálu resortu za poplatek, kadeřnictví, salón krásy, nákupní pasáž, lékařská služba, praní a žehlení prádla, pronájem aut, foto shop, Internet Cafe za poplatek, konferenční prostory.
Pro ty, kteří si rádi užívají v bazénu, je zde jeden z největších v této oblasti - Big Pool s vodní plochou 2700 m² a obvyklou hloubkou 140 cm. Dále je zde Aqua Big Pool ve velikosti 600 m². Dále tři samostatné bazény s velkými tobogány a skluzavkami o velikosti 250 m² a samořejmostí je několik dětských bazénů. Zábavní bazén s tobogány o velikosti 250 m² a hloubkou 80 cm, další bazén pro menší děti se skluzavkami Aquapark Fun Pool o velikosti 200 m² a hloubkou 40 cm. A ještě jeden dětský bazén o velikosti 200 m² a hloubkou 40 cm. Krytý bazén, který je vyhřívaný, je 140 cm hluboký a 460 m² velký. Vnitřní dětský bazén je hluboký 35 cm a má plochu 10 m². K dispozici je také vířivka o velikosti 10 m².
Slunečníky a lehátka u bazénů i na pláži a plážové ručníky zdarma.

Restaurace a bary
Hlavní restaurace je určena pro snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Nabízí jídla místní i mezinárodní kuchyně. Je tvořena vnitřním sezením, včetně odděleného prostoru pro děti a terasou pod širým nebem.
Snack Restaurant podává obědy a po celý den občerstvení formou a la carte oběd a formou bufetu saláty a ovoce.
Bistro je určeno v době mezi 10:00-11:00 pro hosty, kteří zmeškali pravidelné snídaně. Formou otevřeného bufetu se podávají pozdní snídaně. V průběhu noci mezi 24:00-07:00 jsou zde k dispozici nápoje i občerstvení.
A la carte restaurace Gusto Della Notte (italská)
Italské kuchyně, výhled do zahrady i na nádherné noční moře. Nezapomenutelné romantické večery.
A la carte restaurace Agra (indická)
Restaurace nabízí lahůdky Dálného východu a indické kuchyně.
A la carte restaurace La Filika (rybí)
Čerstvé ryby a mořské plody, bohatá nabídka nápojů.
Lobby Bar
Zde si můžete vybrat z místních i mezinárodních nápojů a koktejlů. Baru je umístěn ve vstupní hale s prostorným posezením. Otevřeno 10:00-24:00. Živá hudba několikrát týdně.
Pool Bar
Příjemné chvíle a osvěžení přímo u bazénového komplexu. Otevřeno 10:00-24:00.
Beach Bar
Můžete se zasnít a popíjet své nápoje na pláži. K vašim službám v době mezi 10:00-18:00.
Aqua Bar
I v Aqua parku, si můžete vychutnat ledové i teplé nápoje.
Beach Snack Bar
Beach Snack Bar s bohatou nabídkou nápojů. V provozu v době mezi 10:00-18 00. Mezi 12:30-15:00 nabídka občerstvení a chutných jídel.
Amphi Bar
Při sledování animačních show si můžete vychutnat všechny druhy nápojů.
Night Club
K vašim službám v době mezi 23:30 - 02:30 s nejmodernější hudbou a bohatým programem pro dlouhé teplé středomořské noci.
Bowling Bar
Příjemné chvíle můžete strávit při hře mezi 16:00-24:00.
Notte Bar
K dispozici s ultra all inclusive nápoji mezi 19:00-07:00, po celou noc. Kromě toho, že je také otevřen od 10:00-11:00 během pozdních snídaní.
Wellness & Spa
Luxusní lázeňské a wellness centrum té nejvyšší kvality, dává příležitost k osvěžení těla i mysli, očištění od stresu a negativní energie vašeho těla pomocí speciálních léčebných a relaxačních procedur.
Zdarma tradiční turecké lázně, sauna. Za poplatek thajské masáže, masáže a peeling, péče o pleť, léčebné programy, salón krásy. Maséři z ostrova Bali.
Sport a aktivity
Profesionální mezinárodní animační tým organizuje denní i večerní programy. Večerní show v amfiteátru s kapacitou 1000 lidí, s úžasnou scénou a nádherným výhledem na bazén i noční moře. Aktivity zdarma: ranní posilování, profesionální taneční show, živá hudba (3 dny v týdnu), hudební pořady, taneční kurzy, turecká noc, disco, noční hry, profesionální večerní show (Pirate party, White party ...), step aerobic, interaktivní hry, strečink, stolní tenis, boccia, plážový volejbal, vodní gymnastika (v bazénu i v moři), vodní pólo, bazénové hry, šipky, střelba ze vduchovky.
Dále zdarma živá hudba, bazény a aquapark pro dospělé i děti, tenisové kurty včetně využití raket a míčků (osvětlení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, fitness centrum, sauna, turecká lázeň, šipky, aerobik, aqua park, lunapark, vodní gymnastika
Za poplatek: Tenisový kurt (s osvětlením), tenisové kurzy, bowling, kulečník a počítačové hry, všechny druhy vodních sportů
Dětské aktivity
Mini Club pro děti ve věku 4 - 12 let. Programy probíhají od 10:00 do 12:00 a od 14:30 a do 17:00 hod. Pirátský den, indiánský den, pizza den, sušenkový den, den vodních her, den stavění hradů z písku, atletický den. Malování na obličej, mini disco, stolní hry, kreslení, ruční práce, malování na trička, boccia, bowling, mini fotbal, mini basketbal, vodní gymnastika, bazénové hry, vodní pólo, závody na tobogánech. Dále dětské hřiště, aquapark a lunapark, dětské menu v restauraci, hlídání dětí (za poplatek)
Pláž:
Soukromá písečná pláž přímo u hotelu, slunečníky, lehátka a osušky k dispozici zdarma.
Ubytování
Royal Taj Mahal Hotel disponuje celkem 450 pokoji. 356 standardních pokojů Standard Room, 26 pokojů typu Junior Suite, 5 bezbarierových pokojů Handicapped Room, 20 patrových rodinných pokojů Duplex Family Room, 10 rodinných pokojů s propojovacími dveřmi Family Room a 38 exclusivních pokojů Taj Mahal Family Room.
Všechny pokoje jsou s balkonem, kobercem, elektronickými vstupními kartami místo klíčů od dveří, pohovkou a křeslem, minibarem, TV se satelitním příjmem, rádiem v TV, telefonem s přímou volbou, sociálním zařízením (koupelna, vysoušeč vlasů, WC, telefon v koupelně), klimatizací s indivduálním ovládáním a elektronickým trezorem. Dětská postýlka je k dispozici zdarma na vyžádání. Župany jsou k dispozici na vyžádání (obvykle za poplatek).
Standard Room
Standardní pokoj je 52 m² velký, navržený v moderním stylu. Pokoje mohou být s výhledem na moře, bočním výhledem na moře a výhledem do zahrady. Koupelna je s vanou a sprchou. Minimální kapacita je 2 osoby a max. kapacita je 3 dospělé osoby a 1 dítě.
Junior Suite
Junior Suite je 85 m² velký a tvoří jej ložnice a obývací pokoj. Je zde koupelna s vířivou vanou. Min. kapacita je 2 osoby a max. kapacita je 3 dospělé osoby a 1 dítě. Všechny Junior Suite pokoje mají výhled na moře.
Handicapped Room
Bezbariérové pokoje jsou k dispozici pro max.3 osoby a mají výhled do zahrady. K dispozici je speciání sprchový kout a WC.
Duplex Family Room
Rodinný pokoj Duplex Family Room je 70 m² velký a má dvě podlaží. Jedna ložnice je v horním patře a je vybavena jacuzzi vanou a WC. Spodní patro se skládá z oddělených postelí, sprchového koutu a WC. Mezi horním a spodním patrem nejsou žádné dveře. Díky ergonomickému uspořádání a speciálnímu dekoru si zde můžete užívat odpočinku a pohodlí. Duplex Family Room jsou s bočním výhledem na moře nebo do zahrady. Min. kapacita je 2 dospělé osoby + 2 děti a max. kapacita je 4 dospělé osoby.
Family Room with Connection Door
Rodinný pokoj Family Room with Connection Door je 77 m² velký a je tvořen dvěma dvoulůžkovými pokoji. První ložnici tvoří manželská postel, jacuzzi vana a WC, druhá ložnice se skládá z oddělených postelí, sprchového koutu a WC. Obě ložnice jsou odděleny dveřmi. Tyto rodinné pokoje jsou s výhledem na moře nebo do zahrady. Min. kapacita je 2 dospělé osoby + 2 děti a max. kapacita je 4 dospělé osoby.
Taj Mahal Family Room
Exclusivní pokoj Taj Mahal Family Room je 77 velký a skládá se ze dvou ložnic a chodby. První pokoj je vybaven manželskou postelí a vlastní koupelnou s jacuzzi vanou a WC, druhý pokoj je s oddělenými postelemi, sprchovým koutem a WC . Pokoje jsou propojeny chodbičkou. Min. kapacita je 2 dospělé osoby + 2 děti a max. kapacita je 4 dospělé osoby.
Honeymoon Concept
Pokud cestujete na svatební cestu, či u příležitosti výročí svatby, je pro Vás připraven Honeymoon Concept. Čeká ns Vás speciální dekorace pokoje s květinami, při příjezdu speciální dort ve tvaru srdce a šampaňské, první den snídaně do postele a speciální koupel. Samozřejmostí jsou župany a pantofle,
Stravování
Ultra all inclusive
Ultra all inclusive
snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, půlnoční večeře formou otevřeného bufetu včetně dietního koutku a dětského bufetu, občerstvení a snacky v průběhu celého dne, večera a noci. Místní a některé zahraniční alkoholické i nealkoholické nápoje 24 hod. Minibar je doplňován každý den, set pro přípravu kávy a čaje. Zmrzlina se podává během večeře.
Služby, které nejsou zahrnuty v Ultra all inclusive
Všechny čerstvé ovocné šťávy, šampaňské, pokojová služba, všechny místní a zahraniční vína v lahvích, luxusní nápoje (12 let a starší whisky, koňak VSOP / XO), 3 à la carte restaurace (italská, rybí a indická - nutná rezervace za poplatek).
Kreditní karty:
Visa, Eurocard, Mastercard

Poloha na mapě ?

Ke stažení

Přehled termínů

Termín Počet dní Doprava Strava zobrazit popisky
27. 09. - 04. 10. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
43 903 Kč 41 239 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, superior pokoj SSV, Ultra All I.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, superior pokoj SSV, Ultra All Inclusive
Pokoj: SUPR+2 SSV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (boční výhled na moře)
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.
27. 09. - 04. 10. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
42 640 Kč 40 051 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, superior pokoj LV, Ultra All In.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, superior pokoj LV, Ultra All Inclusive
Pokoj: SUPR+2 LV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.
27. 09. - 04. 10. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
24 310 Kč 17 990 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby - superior
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Cukrárna: 16.00-00.00 lehké občerstvení, například pečivo, dezerty, Snack restaurace: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Bistro: 10.00-11.00 pozdní snídaně, formou bufetu, 00.00-07.00 půlnoční občerstvení, formou bufetu, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Plážový bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Aqua bar: 10.00-17.30 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Amphi Bar: 11.00-21.30 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Notte Bar: 24 hodin denně, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, některé importované, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
27. 09. - 04. 10. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
39 175 Kč 28 990 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, R.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Rodinný pokoj pro 2 osoby - duplex
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Cukrárna: 16.00-00.00 lehké občerstvení, například pečivo, dezerty, Snack restaurace: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Bistro: 10.00-11.00 pozdní snídaně, formou bufetu, 00.00-07.00 půlnoční občerstvení, formou bufetu, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Plážový bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Aqua bar: 10.00-17.30 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Amphi Bar: 11.00-21.30 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Notte Bar: 24 hodin denně, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, některé importované, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
27. 09. - 08. 10. 2021 Last minute 12 dní letecky Praha ultra all inclusive
39 175 Kč 28 990 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 09:25 - 11:35 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby - superior
Let: 11:50 - 15:45 / 09:25 - 11:35

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Cukrárna: 16.00-00.00 lehké občerstvení, například pečivo, dezerty, Snack restaurace: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Bistro: 10.00-11.00 pozdní snídaně, formou bufetu, 00.00-07.00 půlnoční občerstvení, formou bufetu, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Plážový bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Aqua bar: 10.00-17.30 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Amphi Bar: 11.00-21.30 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Notte Bar: 24 hodin denně, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, některé importované, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
27. 09. - 08. 10. 2021 Last minute 12 dní letecky Praha ultra all inclusive
63 364 Kč 46 890 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, R.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 09:25 - 11:35 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Rodinný pokoj pro 2 osoby - duplex
Let: 11:50 - 15:45 / 09:25 - 11:35

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Cukrárna: 16.00-00.00 lehké občerstvení, například pečivo, dezerty, Snack restaurace: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Bistro: 10.00-11.00 pozdní snídaně, formou bufetu, 00.00-07.00 půlnoční občerstvení, formou bufetu, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Plážový bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Aqua bar: 10.00-17.30 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Amphi Bar: 11.00-21.30 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Notte Bar: 24 hodin denně, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, některé importované, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
27. 09. - 11. 10. 2021 Last minute 15 dní letecky Praha ultra all inclusive
72 218 Kč 67 870 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, superior pokoj LV, Ultra All In.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, superior pokoj LV, Ultra All Inclusive
Pokoj: SUPR+2 LV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.
27. 09. - 11. 10. 2021 Last minute 15 dní letecky Praha ultra all inclusive
74 955 Kč 70 444 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, superior pokoj SSV, Ultra All I.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, superior pokoj SSV, Ultra All Inclusive
Pokoj: SUPR+2 SSV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (boční výhled na moře)
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.
28. 09. - 05. 10. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
82 689 Kč 61 190 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, R.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Rodinný pokoj pro 2 osoby - duplex
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Cukrárna: 16.00-00.00 lehké občerstvení, například pečivo, dezerty, Snack restaurace: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Bistro: 10.00-11.00 pozdní snídaně, formou bufetu, 00.00-07.00 půlnoční občerstvení, formou bufetu, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Plážový bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Aqua bar: 10.00-17.30 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Amphi Bar: 11.00-21.30 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Notte Bar: 24 hodin denně, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, některé importované, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
28. 09. - 05. 10. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
47 959 Kč 35 490 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby - superior
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Cukrárna: 16.00-00.00 lehké občerstvení, například pečivo, dezerty, Snack restaurace: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Bistro: 10.00-11.00 pozdní snídaně, formou bufetu, 00.00-07.00 půlnoční občerstvení, formou bufetu, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Plážový bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Aqua bar: 10.00-17.30 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Amphi Bar: 11.00-21.30 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Notte Bar: 24 hodin denně, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, některé importované, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
28. 09. - 09. 10. 2021 Last minute 12 dní letecky Praha ultra all inclusive
122 959 Kč 90 990 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, R.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 17:15 - 19:25 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Rodinný pokoj pro 2 osoby - duplex
Let: 11:50 - 15:45 / 17:15 - 19:25

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Cukrárna: 16.00-00.00 lehké občerstvení, například pečivo, dezerty, Snack restaurace: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Bistro: 10.00-11.00 pozdní snídaně, formou bufetu, 00.00-07.00 půlnoční občerstvení, formou bufetu, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Plážový bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Aqua bar: 10.00-17.30 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Amphi Bar: 11.00-21.30 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Notte Bar: 24 hodin denně, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, některé importované, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
28. 09. - 09. 10. 2021 Last minute 12 dní letecky Praha ultra all inclusive
68 229 Kč 50 490 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 17:15 - 19:25 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby - superior
Let: 11:50 - 15:45 / 17:15 - 19:25

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Cukrárna: 16.00-00.00 lehké občerstvení, například pečivo, dezerty, Snack restaurace: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Bistro: 10.00-11.00 pozdní snídaně, formou bufetu, 00.00-07.00 půlnoční občerstvení, formou bufetu, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Plážový bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Aqua bar: 10.00-17.30 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Amphi Bar: 11.00-21.30 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Notte Bar: 24 hodin denně, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, některé importované, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
29. 09. - 02. 10. 2021 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
23 658 Kč 18 690 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (R.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Rodinný pokoj s výhledem do krajiny)
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50
29. 09. - 02. 10. 2021 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
24 544 Kč 19 390 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (R.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Rodinný pokoj TAJ MAHAL)
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50
29. 09. - 02. 10. 2021 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
18 088 Kč 14 290 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (P.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Pokoj s výhledem na moře)
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50
29. 09. - 02. 10. 2021 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
17 582 Kč 13 890 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (P.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Pokoj s bočním výhledem na moře)
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50
29. 09. - 02. 10. 2021 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
17 202 Kč 13 590 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (P.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Pokoj s výhledem do krajiny)
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50
29. 09. - 02. 10. 2021 Last minute 4 dny letecky Praha ultra all inclusive
24 544 Kč 19 390 Kč -21% Detaily

Stálý klient Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (R.. Celý popisek
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50 Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba - Pokoj pro 2-4 osoby (Rodinný pokoj s výhledem na moře)
Let: 11:50 - 15:45 / 16:35 - 18:50
29. 09. - 03. 10. 2021 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
29 061 Kč 27 280 Kč -6% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Osoba, superior pokoj LV, Ultra All In.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, superior pokoj LV, Ultra All Inclusive
Pokoj: SUPR+2 LV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.
29. 09. - 03. 10. 2021 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
19 877 Kč 17 890 Kč -10% Detaily

Sleva pro seniory Novomanželská sleva Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - Superior Celý popisek
Stravování: Ultra all inclusive - snídaně, obědy a v.. Celý popisek
Základní cena: Dospělý na pevném lůžku - Superior
Stravování:
Ultra all inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení v průběhu dne, odpolední káva, čaj, pizza, zmrzlina, půlnoční občerstvení, neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů v časech a místech určených hotelem (10:00-24:00).

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
ubytování
ultra all inclusive služby
služby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:
cestovní pojištění - informace o pojištění
povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Turecka i ČR)
fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
volitelné příplatky - vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
nadváhu zavazadel, rezervace míst v letadle - informace k letecké dopravě


Příplatky:
3. osoba na přistýlce (bez omezení věku) - 3. osoba na přistýlce (bez omezení věku) - rodinný pokoj - 20590 Kč
29. 09. - 03. 10. 2021 Last minute 5 dní letecky Praha ultra all inclusive
29 797 Kč 27 973 Kč -6% Detaily

Pobytové Eurovíkendy

Základní cena: Osoba, superior pokoj SSV, Ultra All I.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, superior pokoj SSV, Ultra All Inclusive
Pokoj: SUPR+2 SSV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (boční výhled na moře)
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.
29. 09. - 06. 10. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
26 050 Kč 20 580 Kč -21% Detaily

Pobytové

Základní cena: Dospělá osoba Typ ubytování: Dvoulůžko.. Celý popisek
Let: 2021-09-29 10:20 - 14:15 (Smartwings QS2642) / 2.. Celý popisek
Základní cena: Dospělá osoba
Typ ubytování: Dvoulůžkový pokoj Standard Superior
Let: 2021-09-29 10:20 - 14:15 (Smartwings QS2642) / 2021-10-06 15:10 - 17:20 (Smartwings QS2643)
29. 09. - 06. 10. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
72 689 Kč 53 790 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, R.. Celý popisek
Let: 10:20 - 14:15 / 15:10 - 17:20 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Rodinný pokoj pro 2 osoby - duplex
Let: 10:20 - 14:15 / 15:10 - 17:20

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Cukrárna: 16.00-00.00 lehké občerstvení, například pečivo, dezerty, Snack restaurace: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Bistro: 10.00-11.00 pozdní snídaně, formou bufetu, 00.00-07.00 půlnoční občerstvení, formou bufetu, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Plážový bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Aqua bar: 10.00-17.30 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Amphi Bar: 11.00-21.30 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Notte Bar: 24 hodin denně, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, některé importované, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
29. 09. - 06. 10. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
43 903 Kč 41 239 Kč -6% Detaily

Pobytové

Základní cena: Osoba, superior pokoj SSV, Ultra All I.. Celý popisek
Stručná poloha: rozloha 40 000 m2 5 km od Side 48 km .. Celý popisek
Základní cena: Osoba, superior pokoj SSV, Ultra All Inclusive
Pokoj: SUPR+2 SSV - Superior pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (boční výhled na moře)
Stručná poloha:
rozloha 40 000 m2
5 km od Side
48 km od letiště

Cena zahrnuje:
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Cena nezahrnuje:
případné navýšení palivového příplatku.
29. 09. - 06. 10. 2021 Last minute 8 dní letecky Praha ultra all inclusive
42 243 Kč 31 260 Kč -26% Detaily

Pobytové

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, P.. Celý popisek
Let: 10:20 - 14:15 / 15:10 - 17:20 Stravování v hote.. Celý popisek
Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby - superior
Let: 10:20 - 14:15 / 15:10 - 17:20

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
ULTRA All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.00-10.00 snídaně formou bufetu, 13.00-14.30 oběd formou bufetu, 19.00-21.30 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a rozlévané nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Cukrárna: 16.00-00.00 lehké občerstvení, například pečivo, dezerty, Snack restaurace: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Bistro: 10.00-11.00 pozdní snídaně, formou bufetu, 00.00-07.00 půlnoční občerstvení, formou bufetu, Lobby bar: 10.00-00.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00-00.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Plážový bar: 10.00-18.00 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 12.30-15.00 lehké občerstvení, Aqua bar: 10.00-17.30 nealkoholické studené i teplé nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Amphi Bar: 11.00-21.30 nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Notte Bar: 24 hodin denně, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, některé importované, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit

Další používané názvy

 • Hotel Royal Taj Mahal
 • Royal Taj Mahal
 • Royal Taj Mahal - Rodinný Pokoj Typ A
 • Royal Taj Mahal - 2020
 • Royal Taj Mahal De Luxe
 • ROYAL TAJ MAHAL HOTEL

Hledání zájezdů

Země a destinace
Vyberte destinaci
Oblíbené země
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
  • +
 • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
Ostatní země
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
 • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
  • +
  • +
  • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +
 • +

Podrobné hledání Hledání dle mapy

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete abychom zavolali my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Chrudimská 2a (vedle pošty)
130 00 Praha 3 - Flora
PO - PÁ 10:00 - 18:00
Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko