Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Turks & Caicos - informace

Hledáte zájezd do ráje na zemi na Turks a Caicos? Zájezdy na Turks a Caicos vás zavedou na karibské ostrovy, které nabízí nádherné pláže, průzračné vody a relaxační atmosféru. Turks a Caicos se skládají z několika ostrovů a ostrůvků na Karibském moře. Hlavními destinacemi jsou Providenciales, Grand Turk a South Caicos, kde můžete si užít krásné...

Informace o zemi Turks & Caicos

Hledáte zájezd do ráje na zemi na Turks a Caicos? Zájezdy na Turks a Caicos vás zavedou na karibské ostrovy, které nabízí nádherné pláže, průzračné vody a relaxační atmosféru. Turks a Caicos se skládají z několika ostrovů a ostrůvků na Karibském moře. Hlavními destinacemi jsou Providenciales, Grand Turk a South Caicos, kde můžete si užít krásné pláže a vodní aktivity, jako je šnorchlování, potápění a jachting.

Turks a Caicos, plným názvem Turks a Caicos Islands, jsou britským zámořským územím nacházejícím se v Karibiku. Tento ráj v Karibiku je známý svými bílými písečnými plážemi, azurově modrými mořskými vodami a bohatým podmořským životem.

Turks a Caicos tvoří několik ostrovů, z nichž některé jsou osídleny a jiné zůstávají nedotčenými přírodními rezervacemi. Mezi největší a nejznámější ostrovy patří Grand Turk, Providenciales, South Caicos a North Caicos. Ostrovy nabízí návštěvníkům krásné pláže, potápění, šnorchlování a vodní sporty. Providenciales je často považován za jedno z nejlepších letovisek v Karibiku.

Kulturní scéna Turks a Caicos odráží směsicu afrických, karibských a britských vlivů. Zdejší hudba, jako je reggae a soca, hraje důležitou roli v místní kultuře, a tradiční festivaly, jako je Conch Festival, slouží k oslavě místního kulturního dědictví.

Historie Turks a Caicos zahrnuje období původního osídlení Taino a Lučanů, následované koloniální nadvládou Španělska, Velké Británie a Bermudy. Ostrovy byly součástí Bermudských ostrovů, než se staly samostatným britským zámořským územím. Dnes jsou Turks a Caicos známé pro svou závislost na turismu a luxusních letoviscích.

Místní kuchyně je bohatá na mořské plody, včetně conchu (druh měkkýše), ryb a krevet. Mezi oblíbené pokrmy patří conch salad, rybí pokrmy připravované různými způsoby a různé tropické ovoce. Rum je oblíbeným nápojem, a většina ostrovů má své vlastní destilérie.

Turks a Caicos jsou ideální destinací pro plážové dovolené, potápění a šnorchlování v krásných podmořských zahradách, golf a relaxaci v luxusních střediscích. Ostrovy také nabízí možnosti pro průzkum přírody a historie. Turks a Caicos jsou místem, kde se setkává karibský ráj, podmořský svět a příjemný tropický životní styl.

Turks & Caicos - informace o destinacích

Mapa Turks & Caicos - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko