Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Uruguay - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Uruguaye? Uruguay je krásnou jihoamerickou zemí, která nabízí nádherné pláže, bohatou kulturu a unikátní atmosféru. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různé aspekty této zajímavé destinace. Uruguay je stát v Jižní Americe, ležící mezi Brazílií na severu a Argentinou na západě a jihu. Tato země je známá svými krásnými plážemi na pobřeží... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Uruguaye? Uruguay je krásnou jihoamerickou zemí, která nabízí nádherné pláže, bohatou kulturu a unikátní atmosféru. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různé aspekty této zajímavé destinace.

Uruguay je stát v Jižní Americe, ležící mezi Brazílií na severu a Argentinou na západě a jihu. Tato země je známá svými krásnými plážemi na pobřeží Atlantského oceánu, bohatou kulturou a progresivními politikami.

Hlavním městem Uruguaye je Montevideo, které je také největším městem v zemi. Montevideo nabízí mnoho historických památek, muzeí a kulturních akcí. Město má krásné pláže, jako je Playa Ramirez a Playa Pocitos, kde místní obyvatelé i návštěvníci rádi tráví svůj volný čas.

Uruguay je známý pro své pláže na pobřeží Atlantského oceánu, což ho činí oblíbeným letoviskem pro milovníky slunce a vodních sportů. Pláže, jako je Punta del Este a La Paloma, jsou populárními destinacemi pro plážový odpočinek a surfování. Uruguay má také malebný vnitrozemský region, kde můžete objevovat vinice a chov pštrosů.

Kulturní scéna Uruguaye je bohatá a zahrnuje tradiční hudbu, tance a umění. Tango, které má kořeny v Uruguayi a Argentině, hraje důležitou roli v místní kultuře. Země je také známá pro své carnavaly, které jsou plné hudby, tance a tradičních kostýmů.

Historie Uruguaye zahrnuje období španělské koloniální nadvlády, boje za nezávislost, období orientální republiky a moderní dějiny. Země získala nezávislost od Španělska v roce 1828 a stala se suverénním státem.

Uruguayská kuchyně je známá svými chutnými pokrmy, jako je asado (tradiční uruguayský barbecue), milanesa (pané a smažené maso), a choripán (klobása v housce). Tradiční nápoje zahrnují yerba mate (tradiční bylinkový čaj) a tannat (uruguayské víno).

Uruguay je ideální destinací pro ty, kteří hledají kombinaci plážového odpočinku, kulturního poznání a dobrodružství v přírodě. Země nabízí možnosti pro prozkoumávání krásného pobřeží, ochutnávání místních pokrmů a poznávání kulturního bohatství. Uruguay je místem, kde se setkává relaxace u moře, vášeň pro tango a přívětivost místních obyvatel.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko