Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

USA - Orlando - informace

Hledáte zájezd do Orlanda, jednoho z nejznámějších turistických destinací ve Spojených státech, který je známý svými zábavními parky, rodinnými atrakcemi a slunným podnebím? Orlando je město, které přitahuje miliony návštěvníků z celého světa. Orlando, známé jako „Hlavní město zábavy na světě“, je kouzelné město ve státě Florida, USA, které přitahuje miliony turistů z celého světa... Celý popis

Hledáte zájezd do Orlanda, jednoho z nejznámějších turistických destinací ve Spojených státech, který je známý svými zábavními parky, rodinnými atrakcemi a slunným podnebím? Orlando je město, které přitahuje miliony návštěvníků z celého světa.

Orlando, známé jako „Hlavní město zábavy na světě“, je kouzelné město ve státě Florida, USA, které přitahuje miliony turistů z celého světa každý rok. Nejznámější je jako domov Walt Disney World Resort, jednoho z největších a nejoblíbenějších zábavních parků na světě. Toto kouzelné místo nabízí nesčetné atrakce, parádní představení a setkání s oblíbenými postavičkami z Disneyho světa, což z něj činí nezapomenutelný zážitek pro rodiny i jednotlivce.

Kromě Disney Worldu je Orlando také domovem dalších slavných zábavních parků, jako je Universal Orlando Resort, kde můžete prožít dobrodružství ze světa filmu a televize, a SeaWorld Orlando, známého svými fascinujícími představeními se zvířaty a vzrušujícími horskými dráhami. Tyto parky jsou jen začátek, protože Orlando nabízí mnoho dalších atrakcí, včetně akvárií, muzeí, golfových hřišť a luxusních resortů.

Mimo zábavu v parcích má Orlando také bohatou kulturní scénu. Můžete navštívit některou z mnoha uměleckých galerií a divadel, nebo se vydat na koncert do některé z hudebních sálů. Město je také známé svou vynikající gastronomií, která nabízí širokou škálu mezinárodních kuchyní, od tradičních amerických pokrmů po exotické speciality.

Přírodní krása Floridy je v dosahu ruky z Orlanda. Můžete navštívit přírodní rezervace a národní parky, kde můžete pozorovat místní faunu a flóru, nebo se vydat na vodní dobrodružství na jedno z mnoha okolních jezer.

Orlando je tedy místem, kde se splní sny a vytvářejí se nezapomenutelné vzpomínky. Bez ohledu na to, zda jste dobrodružný dovolenkový hledač, milovník zábavy nebo vášnivý pozorovatel přírody, toto kouzelné město má co nabídnout každému návštěvníkovi. Takže připravte své rodiny a přátelé na dobrodružství života a dejte se na cestu do Orlanda, kde čekají nekonečné zážitky a vzrušení.

Mapa Orlando - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko