Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

USA - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do USA? Spojené státy americké jsou rozsáhlou a různorodou zemí, která nabízí nepřeberné množství destinací, od velkoměst po národní parky a historické památky. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různé části USA a objevovat různé aspekty této obrovské země. Spojené státy americké, často označované zkráceně jako USA, jsou největším federálním státem... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do USA? Spojené státy americké jsou rozsáhlou a různorodou zemí, která nabízí nepřeberné množství destinací, od velkoměst po národní parky a historické památky. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různé části USA a objevovat různé aspekty této obrovské země.

Spojené státy americké, často označované zkráceně jako USA, jsou největším federálním státem v Severní Americe. Tato země má rozsáhlou historii, různorodou kulturu a bohatou krajinu, zahrnující hory, jezera, pláže a mnoho dalšího.

Hlavním městem USA je Washington, D.C., kde se nachází vládní budovy, jako Bílý dům a Kapitol. Washington, D.C. je také domovem mnoha muzeí, památníků a kulturních institucí, včetně National Mall s památníkem prezidenta Abrahama Lincolna a Washingtonova monumentu.

USA jsou známé svými různorodými geografickými rysy. Země zahrnuje Roky, Appalačské hory, Velké jezery, Překrásný kaňon a mnoho dalších ikonických přírodních krás. Národní parky, jako Yellowstone, Grand Teton a Everglades, nabízí příležitosti pro prozkoumávání divoké přírody a přírodních divů.

Kulturní scéna USA je neuvěřitelně různorodá a odráží směsici etnických, kulturních a uměleckých vlivů. Země je známá pro svou filmovou a hudební průmysl a má bohatou literární tradici. USA jsou také známé pro své sporty, jako je americký fotbal, baseball a basketbal.

Historie USA zahrnuje období osídlení původními americkými kmeny, koloniální éru, boj za nezávislost, expanzi na západ, občanskou válku a průmyslovou revoluci. USA byly založeny na zásadách svobody, rovnosti a demokracie.

Americká kuchyně je rozmanitá a zahrnuje mnoho regionálních specialit. Mezi oblíbené pokrmy patří hamburgery, hranolky, hot dogy, BBQ, pizza, tacos a mnoho dalších. USA jsou také známé svým různorodým nápojovým průmyslem, včetně výroby vína v Kalifornii, whisky v Kentucky a pivovarnictví v Coloradu a Oregonu.

USA nabízí nespočet možností pro cestování a objevování. Země má mnoho historických památek, nádherných národních parků, kosmopolitních měst a malebných venkovských oblastí. Amerika je místem, kde se setkávají kulturní různorodost, přírodní krásy a základní hodnoty svobody a demokracie.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko