Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Velká Británie - Manchester - informace

Hledáte zájezd do energického Manchesteru? Manchester je druhým největším městem ve Spojeném království a významným kulturním a průmyslovým centrem. Zájezdy do Manchesteru vás zavedou do tohoto pohodového města, které nabízí mnoho zajímavých památek, sportovních akcí a bohaté hudební dědictví. Manchester je jedním z nejvýznamnějších měst ve Spojeném království a leží v severozápadní Anglii.... Celý popis

Hledáte zájezd do energického Manchesteru? Manchester je druhým největším městem ve Spojeném království a významným kulturním a průmyslovým centrem. Zájezdy do Manchesteru vás zavedou do tohoto pohodového města, které nabízí mnoho zajímavých památek, sportovních akcí a bohaté hudební dědictví.

Manchester je jedním z nejvýznamnějších měst ve Spojeném království a leží v severozápadní Anglii. Město má bohatou průmyslovou a kulturní historii, a dnes je centrem kreativity, hudby, sportu a vzdělání. Manchester má mnoho atrakcí a zajímavostí pro návštěvníky.

Jednou z nejznámějších ikon Manchesteru je fotbal. Město je domovem dvou prestižních fotbalových týmů, Manchester United a Manchester City. Návštěvníci mohou navštívit stadiony Old Trafford a Etihad Stadium, a pokud mají štěstí, mohou shlédnout zápas anglické Premier League.

Manchester má také bohatou hudební historii. Byl rodištěm legendárních kapel, jako jsou The Smiths, Oasis a Joy Division. Hudební scéna je stále živá s mnoha koncertními sály a nočními kluby, kde můžete slyšet živou hudbu.

Kromě toho je Manchester známý svými muzei a galeriemi. Manchester Art Gallery a The Whitworth patří mezi nejvýznamnější kulturní instituce ve městě. Science and Industry Museum přináší příběh průmyslové revoluce, která ovlivnila celý svět.

Pro milovníky architektury nabízí Manchester rozmanité budovy, od historických památek až po moderní mrakodrapy. The John Rylands Library, manchesterská katedrála a Town Hall jsou jen některé z historických budov, které stojí za návštěvu. Beetham Tower a Spinningfields jsou příklady moderní architektury.

Manchester má také bohatou nabídku nákupních možností, od tradičních trhů a obchodů s módou po moderní nákupní centra.

Kulinářská scéna Manchesteru je rozmanitá a nabízí pokrmy z celého světa. Můžete ochutnat tradiční britskou kuchyni i exotické speciality v mnoha restauracích a kavárnách.

Manchester je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají kombinaci hudby, fotbalu, kultury a historie. Město nabízí možnosti pro návštěvu muzeí, koncertů, sportovních událostí a prozkoumávání zajímavých čtvrtí. Manchester je místem, kde se setkávají bohatá kultura, umění a pohostinnost místního obyvatelstva.

Mapa Manchester - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko