Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Velká Británie - informace

Hledáte zájezd do Velké Británie? Zájezdy do Velké Británie vás zavedou do této historicky a kulturně bohaté země, která nabízí nekonečné množství zajímavých destinací a zážitků. Velká Británie, která zahrnuje Anglii, Skotsko, Wales a Severní Irsko, je známá svými historickými památkami, jako jsou Tower of London, Stonehenge, Edinburgh Castle a...

Informace o zemi Velká Británie

Hledáte zájezd do Velké Británie? Zájezdy do Velké Británie vás zavedou do této historicky a kulturně bohaté země, která nabízí nekonečné množství zajímavých destinací a zážitků. Velká Británie, která zahrnuje Anglii, Skotsko, Wales a Severní Irsko, je známá svými historickými památkami, jako jsou Tower of London, Stonehenge, Edinburgh Castle a mnoho dalších. Můžete prozkoumat bohatou historii této země a navštívit muzea, galerie a historické stavby.

 

Velká Británie, oficiálně Spojené království Velké Británie a Severního Irska, je ostrovní stát ležící na severozápadě Evropy. Toto království zahrnuje čtyři země: Anglii, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Velká Británie má bohatou historii, kulturní dědictví a významný globální vliv.

Hlavním městem Velké Británie je Londýn, což je také největším městem v zemi. Londýn je centrem politiky, kultury, umění a obchodu. Město je plné historických památek, včetně Tower of London, Buckingham Palace a British Museum, a nabízí širokou škálu kulturních a uměleckých akcí.

Velká Británie má bohatou historii zahrnující období římského, normanského a vikingského osídlení. Království bylo střediskem britského impéria, které bylo jedním z největších koloniálních impérií v historii. Moderní dějiny země zahrnují dvě světové války a postupný rozpad britského impéria.

Kulturní scéna Velké Británie je neuvěřitelně různorodá a odráží směsici uměleckých stylů, literatury, hudby a divadla. Velká Británie je známá pro svého dramatika Shakespeara, hudební skupiny jako The Beatles, The Rolling Stones a Queen, a spisovatele jako Charles Dickens a Jane Austen.

Velká Británie je také známá svou kuchyní, která zahrnuje tradiční pokrmy, jako je haggis ve Skotsku, cheddarový sýr ve Walesu a fish and chips v Anglii. Tradiční nápoje zahrnují čaj s mlékem, pivo, whisky a gin.

Země má mnoho historických památek, včetně hradů, katedrál, muzeí a nádherných venkovských krajin. Velká Británie je ideálním místem pro milovníky historie, kultury, divadla, hudby a krásné přírody. Země nabízí mnoho možností pro prozkoumávání historických míst, venkovských oblastí a městských center. Velká Británie je místem, kde se setkává bohatá historie, umění a pohostinnost místního obyvatelstva.

Velká Británie - informace o destinacích

Mapa Velká Británie - poloha destinací ?

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko