Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Venezuela - Isla Margarita - informace

Hledáte zájezd na krásný ostrov Isla Margarita? Zájezdy na Isla Margarita vás zavedou na tuto klenotnou destinaci, která se nachází v Karibiku a nabízí nádherné pláže, teplé moře a pohodlný tropický ráj. Isla Margarita je známá svými bílými písečnými plážemi a teplým Karibským mořem, které je ideální pro koupání, šnorchlování a vodní sporty. Můžete si užít relaxaci na pláži, opalování a... Celý popis

Hledáte zájezd na krásný ostrov Isla Margarita? Zájezdy na Isla Margarita vás zavedou na tuto klenotnou destinaci, která se nachází v Karibiku a nabízí nádherné pláže, teplé moře a pohodlný tropický ráj. Isla Margarita je známá svými bílými písečnými plážemi a teplým Karibským mořem, které je ideální pro koupání, šnorchlování a vodní sporty. Můžete si užít relaxaci na pláži, opalování a procházky po pobřeží.

 

Isla Margarita je krásný ostrov, který leží v Karibiku u pobřeží Venezuely. Je to oblíbený cíl pro dovolenou na pláži a odpočinek, díky svým krásným plážím, teplému moři a rozmanitým aktivitám pro návštěvníky.

Hlavním městem Isla Margarity je Porlamar, což je největší město na ostrově a komerční centrum. Město nabízí obchody, restaurace a noční život. Dalšími významnými městy na ostrově jsou La Asunción a Pampatar, které mají historické památky a tradiční trhy.

Isla Margarita je známá pro své krásné pláže, které nabízí příležitost k odpočinku a vodním sportům. Mezi nejznámější pláže patří Playa el Agua, Playa Parguito a Playa Manzanillo. Tyto pláže mají bílý písek, teplé vody a jsou obklopeny palmami, což vytváří idylický ráj pro plážové dovolené.

Ostrov má také několik turistických atrakcí, včetně zámku San Carlos de Borromeo a historického muzea v La Asunción. Místní trhy nabízejí možnost zakoupit si suvenýry, tradiční zboží a místní umělecké řemesla.

Kuchyně na Isla Margarita je ovlivněna latinskoamerickými a karibskými vlivy a zahrnuje pokrmy, jako je arepa (kukuřičná placka), patacón (smažený banán) a ryby a mořské plody.

Isla Margarita je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou na pláži a odpočinek. Ostrov nabízí možnosti pro potápění, šnorchlování, plavání a sluníčko na pláži. Je to také ideální místo pro milovníky vodních sportů, jako je kitesurfing a windsurfing. Isla Margarita je místem, kde se setkávají krásné pláže, exotická atmosféra a pohostinnost místního obyvatelstva.

Mapa Isla Margarita - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko