Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Venezuela - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd do Venezuely? Venezuela je jihoamerickou zemí, která nabízí rozmanitou přírodu, úžasné pláže a bohatou kulturu. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různé aspekty této exotické destinace. Venezuela je stát nacházející se na severním pobřeží Jižní Ameriky. Tato země má rozmanitou geografii, bohatou přírodu a komplexní historii. Venezuela je známá svými... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd do Venezuely? Venezuela je jihoamerickou zemí, která nabízí rozmanitou přírodu, úžasné pláže a bohatou kulturu. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různé aspekty této exotické destinace.

Venezuela je stát nacházející se na severním pobřeží Jižní Ameriky. Tato země má rozmanitou geografii, bohatou přírodu a komplexní historii. Venezuela je známá svými krásnými plážemi na Karibském moři, bohatstvím ropy a kulturou latinskoamerických národů.

Hlavním městem Venezuely je Caracas, které je největším městem v zemi a ekonomickým centrem. Město nabízí pestrou směsici moderní architektury a historických památek, jako je Palacio de Miraflores a Panteón Nacional. V blízkosti Caracasu se nachází i krásná příroda, včetně Avila National Park s nádhernými výhledy na město.

Geografie Venezuely zahrnuje Andské hory na západě, deštné pralesy na jihu a Karibské pobřeží na severu. Tato země je známá svými národními parky a přírodními krásami, včetně Angel Falls, nejvyššího vodopádu na světě, a Canaima National Park, kde najdete impozantní tepuy (stolové hory).

Kulturní scéna Venezuely odráží směsici vlivů, včetně původní kultury indiánů, evropského osídlení a afrických tradic. Země je známá pro svou hudbu, včetně salsa a joropo, a tradiční tance, jako je samba a merengue. Venezuelská kuchyně zahrnuje pokrmy jako arepas (placky z kukuřičné mouky), pabellón criollo (národní jídlo) a empanadas.

Historie Venezuely zahrnuje období španělské koloniální nadvlády, boje za nezávislost v 19. století a pozdější politické nepokoje. Země je také známá pro své bohatství ropy a význam, který tato surovina hraje ve světové ekonomice.

Venezuela je ideálním místem pro dobrodružné cestovatele, kteří hledají přírodní krásy, pláže, vodopády a kulturní zážitky. Země nabízí možnosti pro treky v horách, pozorování divoké zvěře v deštném pralese a sluníčko na krásných karibských plážích. Venezuela je místem, kde se setkává bohatá příroda, kultura a pohostinnost místního obyvatelstva.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko