Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Vietnam - Nha Trang - informace

Hledáte zájezd do Nha Trang, krásného pobřežního města ve Vietnamu, které láká svými nádhernými plážemi, teplým mořem a bohatým životem pod vodou? Nha Trang je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v zemi, nabízejícím relaxaci, vodní sporty a chutnou kuchyni. Nha Trang, nacházející se na východním pobřeží Vietnamu, je jednou z nejpopulárnějších a nejkrásnějších destinací v zemi. Toto... Celý popis

Hledáte zájezd do Nha Trang, krásného pobřežního města ve Vietnamu, které láká svými nádhernými plážemi, teplým mořem a bohatým životem pod vodou? Nha Trang je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v zemi, nabízejícím relaxaci, vodní sporty a chutnou kuchyni.

Nha Trang, nacházející se na východním pobřeží Vietnamu, je jednou z nejpopulárnějších a nejkrásnějších destinací v zemi. Toto oblíbené letovisko je známé svými nádhernými plážemi, čistým mořem, luxusními letovisky a bohatými možnostmi pro dobrodružství. Nha Trang láká cestovatele z celého světa svým exotickým půvabem a rozmanitými aktivitami.

Nha Trang je známé svými písečnými plážemi, jako je Nha Trang Beach, která je ideální pro slunění, plavání a vodní sporty. Místní pláže nabízejí nejen klidný odpočinek, ale také různé aktivity, jako jsou potápění, šnorchlování a windsurfing, což dělá z Nha Trang jedno z nejlepších míst pro milovníky vodních sportů.

Další atrakcí v Nha Trangu je Thap Po Nagar Cham Towers, starobylý chrámový komplex postavený královstvím Cham v 8. století. Tento historický památník je důležitou součástí vietnamského dědictví a poskytuje fascinující pohled do minulosti regionu.

Pro milovníky přírody je Nha Trang výchozím bodem pro návštěvu ostrova Hon Mun, který je součástí chráněného mořského parku. Tento ostrov je jedním z nejlepších míst pro potápění ve Vietnamu, kde můžete pozorovat pestrou mořskou faunu a korálové útvary.

Nha Trang je také známé svými lázněmi a wellness centry, které nabízejí relaxační masáže a tradiční léčebné procedury. Místní kuchyně je vynikající, s důrazem na čerstvé mořské plody. Návštěvníci si mohou vychutnat lahodné pokrmy, jako jsou grilované ryby, krevety v kokosovém mléce a místní polévky.

Celkově lze říci, že Nha Trang je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci plážového odpočinku, dobrodružství v přírodě, kulturních zážitků a wellness. Toto letovisko nabízí vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou dovolenou ve Vietnamu.

Mapa Nha Trang - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko