Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Vietnam - Phan Thiet - informace

Hledáte zájezd do Phan Thiet, malebného města na jihovýchodním pobřeží Vietnamu, které láká svými nádhernými plážemi, fascinujícími dunami písku a chutnou kuchyní? Phan Thiet je známé svými písčitými dunami, tradičními rybářskými vesnicemi a vynikajícími podmínkami pro vodní sporty. Phan Thiet, malebné město na východním pobřeží Vietnamu, je známé svými nádhernými plážemi, rybářskými vesnicemi,... Celý popis

Hledáte zájezd do Phan Thiet, malebného města na jihovýchodním pobřeží Vietnamu, které láká svými nádhernými plážemi, fascinujícími dunami písku a chutnou kuchyní? Phan Thiet je známé svými písčitými dunami, tradičními rybářskými vesnicemi a vynikajícími podmínkami pro vodní sporty.

Phan Thiet, malebné město na východním pobřeží Vietnamu, je známé svými nádhernými plážemi, rybářskými vesnicemi, dunami a tradičními rybářskými scénami. Tato destinace je ideální pro cestovatele, kteří hledají klidnou dovolenou s možností poznat autentický vietnamský život a krásu přírody.

Nejznámější pláží v této oblasti je Mui Ne Beach. Tato pláž nabízí zlatý písek, čisté moře a velké vlny, což ji činí ideálním místem pro surfaře. Mui Ne je také známé svými Červenými dunami, které tvoří nádhernou scenérii a poskytují příležitost k jízdě na písečných saních nebo k sledování krásných západů slunce.

Dalším zajímavým místem v Phan Thiet je Fishing Village, kde můžete pozorovat tradiční vietnamský způsob života rybářů. Budete mít možnost vidět barevné rybářské lodě, které se vrací s čerstvým úlovkem, a můžete dokonce ochutnat čerstvé mořské plody v jedné z místních restaurací.

Přírodní krása této oblasti zahrnuje také Fairy Stream, což je malebný potok s krásnými červenými a bílými písečnými formacemi. Procházka podél tohoto potoka je magickým zážitkem, kde můžete pozorovat zvláštní geologické útvary a užívat si klidnou atmosféru.

Phan Thiet je také známé svou kulinářskou scénou. Místní kuchyně se zaměřuje na čerstvé mořské plody, které jsou připravovány v tradičních vietnamských stylech. Návštěvníci si mohou vychutnat pokrmy, jako jsou grilované ryby, krevety, kraby a další speciality, vždy připravené čerstvě a chutně.

Celkově lze říci, že Phan Thiet je ideálním místem pro ty, kteří hledají poklidnou dovolenou na pláži, poznání tradičního vietnamského života a objevování krásy přírody. Tato malebná destinace nabízí unikátní zážitky a možnost relaxace v příjemném prostředí.

Mapa Phan Thiet - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko