Vyberte
Vyberte
Letní prázdniny Vánoce a Silvestr Září / Říjen
Délka zájezdu
Vše Prodloužený víkend Týden 2 týdny
Vyberte
    • Další letiště
Vyberte

Zanzibar - Poznávací zájezdy - informace

Hledáte poznávací zájezd na Zanzibar? Zanzibar je tropický ostrov v Indickém oceánu, který nabízí krásné pláže, kulturní poklady a exotickou atmosféru. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různé aspekty této rajské destinace. Zanzibar je známý svými bílými písečnými plážemi, jako je Nungwi, Kendwa a Paje, kde můžete relaxovat na slunečním teple a užívat si jasného moře.... Celý popis

Hledáte poznávací zájezd na Zanzibar? Zanzibar je tropický ostrov v Indickém oceánu, který nabízí krásné pláže, kulturní poklady a exotickou atmosféru. Během těchto poznávacích zájezdů budete moci prozkoumat různé aspekty této rajské destinace. Zanzibar je známý svými bílými písečnými plážemi, jako je Nungwi, Kendwa a Paje, kde můžete relaxovat na slunečním teple a užívat si jasného moře.

Zanzibar je autonomní ostrovní region v Tanzanii, nacházející se na východním pobřeží Afriky ve východním Indickém oceánu. Tento ráj na moři je známý svými krásnými plážemi, bohatým kulturním dědictvím a exotickou atmosférou.

Hlavním městem Zanzibaru je Zanzibar City, které se nachází na ostrově Unguja, největším z ostrovů, které tvoří Zanzibar. Město má historické centrum, známé jako Stone Town, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Stone Town nabízí úzké uličky, tržiště, historické budovy a mnoho památek, včetně House of Wonders a anglikánské katedrály.

Zanzibar je známý pro své krásné pláže s bílým pískem a tyrkysovým mořem. Pláže na ostrově Nungwi, Kendwa a Paje jsou oblíbenými destinacemi pro milovníky slunce a vodních sportů, jako je potápění a šnorchlování. Na ostrově mnělí jsou také nádherné pláže a klidné místo pro relaxaci.

Kulturní scéna Zanzibaru je ovlivněna mnoha kulturami, včetně arabského, perského a indického vlivu. Ostrov je známý pro svou hudbu taarab, tradiční tance, jako je kidumbak, a bohatou historii obchodu s kořením. Tradiční kuchyně Zanzibaru zahrnuje pokrmy, jako je pilau (kořeněná rýže), biryani a zanzibarské kari. Tradiční koření, jako je hřebíček a skořice, jsou důležitou součástí zanzibarské kuchyně.

Historie Zanzibaru zahrnuje období arabského obchodního impéria, koloniální nadvládu Omana a britskou správu. Ostrov byl také centrem obchodu s kořením, zejména hřebčíkem a skořicí. Dnes je Zanzibar oblíbeným turistickým cílem díky svému exotickému prostředí, plážím a kulturnímu bohatství.

Zanzibar je ideálním místem pro dovolenou pro ty, kteří hledají kombinaci krásných pláží, historických památek a kulturního poznání. Ostrov nabízí možnosti pro prozkoumávání krásného podmořského světa, procházky po historických uličkách Stone Town a ochutnávání místních pokrmů. Zanzibar je místem, kde se setkává exotická atmosféra, bohatá kultura a pohostinnost místního obyvatelstva.

Mapa Poznávací zájezdy - poloha hotelů

Potřebujete pomoci?

Pomůžeme Vám po telefonu
Telefon 272 743 981
Mobil 777 606 055
Chcete, ať zavoláme my Vám?
Pošlete nám své telefonní číslo

Nebo nás navštivte
Vinohradská 2133/138
(přímo u stanice metra Flora)
130 00 Praha 3 - Vinohrady
PO - PÁ 09:00 - 18:00

Mapa cesty k nám

Partneři: NECKERMANN LAST MINUTE LAST MINUTE Kamelya World Turecko